Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Titus_Fox
    Senior
    • 10-2005
    • 400

    "zostaw przypadkowo" prawko w domu przed wyjazdem, uprzednio upewniając się, że przyszła pani Shlangbaumowa zabrała swoje. A potem ciesz się życiem i chlej w drodze

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
      "zostaw przypadkowo" prawko w domu przed wyjazdem, uprzednio upewniając się, że przyszła pani Shlangbaumowa zabrała swoje. A potem ciesz się życiem i chlej w drodze
      chyba jakoś nie łapię takich klimatów

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        A ja pracuję, jeszcze nie wiem czy na rano czy na popołudniu, ale chyba w domu.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          Okazuje się, że mam wolne (nie licząc 2-3 godzin koło południa, gdy mam upiec ciasto w hotelu) i mogę gdzieś z kimś wyskoczyć na browarka (jednego, jeśli po 9-15 zł), ale więcej jeśli smoczo-patrykowo

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            Ja powymieniałem się w pracy, czas i pieniądze zarezerwowałem i... ząb mnie rozbolał Czarno jutrzejszy dzień widzę (powinienem zielono). Jak mi się poprawi będę się kontaktował na tel.
            Dzisiaj będę się kurował Dobrą Dziewiątką
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              nie było tak źle!
              muszę sobie poprawić nastrój w przyszłym tygodniu (koniecznie) - może małe (albo duże) spotkanko?
              pewnie przyjdę obładowany, bo dla Publiusa mam kufel i kalendarz, dla Cez-a i Shlangiego noteckie, dla Mescalero "dyniowe". są chętni?

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                Było zielono
                Ja chętny jestem. Poniedziałek i Czwartek odpadam. Z Piątkiem mam niejaność.
                Po ostatnich rozżutnościach (piwa za 14zł...) chętnie wybrał bym się na coś taniego, a najchętniej na najtańsze piwo (Relakspol za 2,1 w Kazimierskiej Piwniczce), ale z miejscem dostosuję się.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Hej, no co jest? Chętnych nie ma? Ja wolałbym coś o klasę lepszego niż Kazimierska Piwniczka, bo pewnie z kobietą przyjdę.

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                    Było zielono
                    Ja chętny jestem. Poniedziałek i Czwartek odpadam. Z Piątkiem mam niejaność.
                    Po ostatnich rozżutnościach (piwa za 14zł...) chętnie wybrał bym się na coś taniego, a najchętniej na najtańsze piwo (Relakspol za 2,1 w Kazimierskiej Piwniczce), ale z miejscem dostosuję się.

                    Lepiej może zróbcie spotkanie w barze " Karat " i pozdrówcie właściciela od Tych dla tych sympatycznych, jeśli będziecie kupą to nikt Was przecież nie ruszy - powodzenia !

                    PS
                    Jeżeli nie teraz to może później a ja z Zythumem kiedyś dołącze ?

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      To ja już wolę Pils-Gril-Bar (może już otworzyli salę dla niepalących) jak KARAT Odkąd nie ma Norymberskiej nie ma fajnego lokalu na umawianie się.
                      Last edited by e-prezes; 26-03-2007, 11:09.

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        Odkąd nie ma Norymberskiej nie ma fajnego lokalu na umawianie się.
                        No to chyba przesada. Rozumiem, że ma być coś lepsoiejszego z Piwem a nie czymś prawie jak piwo. Może Chłopskie Jadło z Palonym? Albo z tym samym Harris Piano Jazz Bar no albo C.K. restauracja. Ze Smoczą Pierwszy Lokal... też do obskurnych nie należy. Sam wiesz co Ci pasuje najbardziej, znasz rynek. Wybieraj.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          Kurdre, ja jestem w trakcie remontu nowego mieszkanka i nie mam czasu. Ale jak zobaczę dokąd idziecie to może się skuszę. A skoro Tomek przyjdzie z kobietą to wybiorę się z Agnieszką, żeby znajoma Tomka się nie nudziła

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Cez
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1789

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                            Hej, no co jest? Chętnych nie ma? ....
                            ...dopiero teraz zobaczyłem... mógłbym na jedno jutro około 19, najlepiej na Biskupią albo gdzieś w okolice Nowego Kleparza...
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              ja o 20 wychodzę z pracy, więc mogę być na 20.15 w Espresso i raczej sam.

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                                Poniedziałek i Czwartek odpadam.
                                Cóż pozostaje mi czekać do przyszłago tygodnia.
                                Last edited by MarcinKa; 29-03-2007, 13:41.
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎