Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    W moim przypadku i tak musiałem zostać w hotelu do 21, więc nie byłem w stanie dotrzeć na 20.15. Mnie się już odechciało, ale jakby co to czekam na propozycje.

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      Wielki Poniedziałek? Wtorek? Środa odpada. Jeśli nie to chyba dopiero śmingus w grę wchodzi.
      Ktoś chętny?
      Gdzie, do wyboru. Chętni niech sugerują co im pasuje.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
        Wtorek? Środa odpada.
        Wtorek u mnie nieaktualny. Wszystko się pomieszało. Dzisiaj będę pertraktował z szefem i wtedy się dowiem kiedy będę miał czas. Napewno o wiele mniej niż do tej pory .
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          jest szansa, że kolega skandal z jakże uroczą swoją połową zawita do Krakowa. możnaby się wtedy spotkać w większej grupie.

          Comment

          • Titus_Fox
            Senior
            • 10-2005
            • 400

            już mnie znajomi próbowali wyciągnąć na Kasprowy na piątek i sobotę (!) i ciężko było im uwierzyć, że jakoś nie mam ochoty. Na piwko też piątek/sobota odpadają, ale czwartek - bardzo dobry by był...

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              kurteczka... ja akurat mam "nockę" z czwartku na piątek, więc odpadam.

              Comment

              • Titus_Fox
                Senior
                • 10-2005
                • 400

                ...a może przyjdziemy na piwko do Ciebie na recepcję Już tak raz kumpelę zaskoczyliśmy w Novotelu, więc to nie pierwszyzna by była

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Między 20 a 23 zwykle jest jeszcze właściciel i śpi w hotelu, więc nie ma szans, a poza tym na rano muszę przygotować "szwedzki bufet", więc mam co robić.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                    jest szansa, że kolega skandal z jakże uroczą swoją połową zawita do Krakowa. możnaby się wtedy spotkać w większej grupie.
                    mógłby się ktoś przyłączyć kole południa we wtorek? choćby na jedno piwko (ja też pewnie więcej nie wypiję, bo do pracy zmykam)!

                    Comment

                    • Shlangbaum
                      Senior
                      • 03-2005
                      • 5828

                      Ja będę w pracy

                      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                      Comment

                      • Titus_Fox
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 400

                        hmmmz, ja podobnie. praca. A na browara raczej w przerwie obiadowej nie wyskoczę

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          sorry, ale ja w innych godzinach pracuję

                          Comment

                          • Titus_Fox
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 400

                            heh, ale czy to powód do dumy ? "Mogę walnąć browca w środku dnia i nikt mi nic nie zrobi" Ależ proszę, tylko znajdź kompana do wypitki w ciągu dnia, bo od kiedy skończyłem mój pobyt na AGH to takich akcji już nie uskuteczniam A to były czasy... wpadało się w okienku na piwko do Świniarni, szybko ze 3 Zagłoby po 2 zł sztuka i jazda na następne zajęcia. To se ne vrati...

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              Chyba nadajemy na innych falach. Ja mówię o spotkaniu przy 1 piwku, by odprawić kolegę skandala a nie o najeb... się.

                              Comment

                              • Titus_Fox
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 400

                                ani ja nie myślę, żeby się nabombić w południe. Piszę jedynie, że:

                                a) czasy studenckie, kiedy takie właśnie akcje odchodziły, minęły...
                                b) w czasach obecnych nawet jedno piwsko będzie raczej źle widziane przez mojego obecnego pracodawcę

                                Tak czy siak - wtorek o 12: odpadam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎