Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relakspol, Fest Her Berg mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    Relakspol, Fest Her Berg mocne

    Kolejna nowość Relakspola. But. euro, alk.7,0% Blg. do 14,1%
    kolor- jasny, za jasny jak na mocne, jaśniejszy od swoje wersji jasnej pełnej
    piana- drobno ziarnista, gęsta, do końca picia widoczna
    CO2- słabe, nie czuć i nie widać
    zapach- wyraźny słodowy, nie mocny
    smak- słodowo-chmielowy, czuć lekką gorycz, nie czuć mocy ani posmaków alkoholowych.
    opakowanie but. euro., etykieta taka jak na jasnym pełnym tylko ciemno czerwona, kapsel goły, na kontrze też życzą wielkich sukcesów (patrz. Fest Her Berg jasne pełne)

    Krótko mówiąc ciut gorsze od słabszej wersji, ale może tak mi sie wydaje gdyż nie przepadam za piwami mocnymi. Ogólnie nie jest tak źle. Ocena 3 z małym plusem.
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!
  • Andrewbrw
    Senior
    • 03-2004
    • 932

    #2
    Ogólnie z tego co pamiętam-bardzo dobre piwo! Nie będę się rozwodził na temat smaku itp. ale będąc w te wakacje w Szczekocinach wypiłem tegoż piwaka spore ilości z dużą przyjemnością!Dałbym nawet 4!

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor ciut za jasny nawet jak na zwykłego pilsa, a co dopiero na "czternastkę". [1.5]
      Piana: Piana dość wysoka, średnioziarnista. Radukuje sie do dosc szczelnej kołderki. [3.5]
      Zapach: Zapach dośc wyraźny, ale jakiś taki dziwny. Niby słodowy, ale nietypowy... jakby taka inna odmiana "ścierowatości" spotykanej w niektórych piwach z niektórych małych browarów. Coś mi się wydaje, że to "zasługa" kukurydzy. [2.5]
      Smak: Smak generalnie typowy jak na piwo mocne - ot, lekka słodycz, lekka słodowość, lekko wyczuwalny alkohol, lekka goryczka Nie wyróżnia się ani in plus, ani in minus. [3]
      Wysycenie: Nasycenie trochę za małe. [2.5]
      Opakowanie: Etykieta brzydka, niechlujna i tandetna. To wstyd wypuszczać coś takiego... [1.5]
      Uwagi: Przedostatni Relakspol z paczki od Cielaka - dzięki!

      Moja ocena: [2.7]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎