Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak to teraz jest z tym zbieraniem etykiet....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • shtayfoll
    Junior
    • 11-2004
    • 14

    Jak to teraz jest z tym zbieraniem etykiet....

    Kiedyś byłem bardzo aktywnym zbieraczem etykiet.Jeździłem na giełdy do Krakowa,Grodziska Wlkp,Czechowic-Dziedzic.Ostro wymieniałem się z innymi zbieraczami korespondencyjnie.Na pewno niektórych z was poznałem osobiście innych poprzez listy.
    Przestałem zbierać bo firma,żona ,dziecko czyli brak czasu.Teraz dziecko podrosło,firma działa stabilnie.Trafiłem na browar.biz bo zacząłem szukać etykiet w necie.No i teraz im dłużej tu jestem i czytam to zbiera się we mnie chęć powrotu do tego pięknego hobby.Już kilka razy obejrzałem sobie swoje zbiory i...
    No właśnie.Wtedy wszystko wiedziałem co ,jak do czego itd.Nie wiem jak obecnie zbiera i segreguję się etykiety,kompanie czy browary,jak sie wymienia co i za ile no i takie tam sprawy.
    Jednym słowem proszę o parę podpowiedzi.Dodam że przestałem zbierać jakoś z 8-10 lat temu czyli trochę mogło się zmienić.

    Licze na waszą pomoc
    Ściemniać każdy może-jeden lepiej drugi gorzej !
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Napisz na pw do sopisty. To taki koleś brodaty z laptopem służącym za podstawkę przy piciu piwa na giełdach.
    On Ci wszystko wyklaruje.
    Zresztą pewnie Go znasz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      To pewnie jesteś jeden z tych z Jeleniej Góry, co mi od lat nie odpowiada na zaproszenia na giełdę :-)
      W zasadzie nic się nie zmieniło poza tym, że więcej browarów jest w działce "nieczynne" i doszły piwa "hipermarketowe", które czasem trudno przypisać jakiemus konkretnemu browarowi. Jak znajdziesz czas i przyjedziesz jutro do Świdnicy , to dowiesz się wszystkiego na miejscu.

      Comment

      • shtayfoll
        Junior
        • 11-2004
        • 14

        #4
        To pewnie jesteś jeden z tych z Jeleniej Góry, co mi od lat nie odpowiada na zaproszenia na giełdę :-)
        Wątpię czy piszesz właśnie do mnie a nawet gdyby tak było to mam nowy adres i nie miałbym szans nawet odpowiedzieć na list.
        A wogle to dużo jest "tych nie odpowiadających" z J.G. ?
        Ściemniać każdy może-jeden lepiej drugi gorzej !

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Czterech na cztery znane adresy. Ale to tylko taka zaczepka :-)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎