Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Wiking Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Brok, Wiking Premium

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Dziwna sprawa, przez 3 lata nikt nie ocenił tego piwa? Nie było produkowane? Wracając ze zlotu nabyłem jedną butelkę w Pile na ul. Buczka 28.

    Jak na cenę 1.49 całkiem przyswajalne piwko. Nie podejmuję sie go oceniać po jednorazowej degustacji, ale uważam go za całkiem przyjemną odmianę Exporta. Podobne, ale mniej od niego wyraziste w smaku i zapachu (czyt. bardziej wodniste).
    Piwo na 3+

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Rycho_128
      Senior
      • 03-2007
      • 1039

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jak na 10,5 to nawet, nawet, oczywiście jasna słomka [3.5]
      Piana: Dam 4, bo pojawia się drobnopęcherzykowa, trzyma się przez jakiś (no, niedługi) czas [4]
      Zapach: Lekko kwaśnawy, ale naprawdę lekko, w tle chmiel [3.5]
      Smak: Lekkie piwo, niestety lekko wodniste, czuć, że lekko kwaskowe, ale w tle wyczuwa się goryczkę, która potem zalega, ale nie jakoś nieprzyjemnie - no cóż, "lekko" jest jak najbardziej adekwatny do oceny tego piwa, słodu raczej nie czuć. Generalnie piwo nie jest złe, jednak nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale ta lekkość bytu... Ja wolę coś bardziej konkretnego. [3]
      Wysycenie: Trochę za duże [3.5]
      Opakowanie: Wszystko ładnie z wizerunkiem wikinga z toporkiem (czy jak tam to narzędzie zbrodni się nasywa) w rękach, ale niestety nie wiadomo, ile piwo ma Blg (podano alc. vol. 4,9&#37, nie wiadomo, gdzie wyprodukowane (tylko Royal Unibrew i krakowski adres). Jest informacja: sugerowana cena detaliczna 1,49. [2.5]
      Uwagi: Kupione w Pile, już dawno temu, bo we wrześniu, czekało na lepsze czasy (czyli na brak lepszych osobników swego gatunku w zapasie) i się doczekało. W Gdańsku nie widziałem. Butelka 0,5, cena 1,49 zł.

      Moja ocena: [3.3]
      Last edited by ART; 17-12-2007, 03:26. Powód: na prośbę autora
      Gdański Browar WaRy
      Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
      Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

      Comment

      • Feti
        Senior
        • 10-2010
        • 801

        #4
        Vikinga piłem namiętnie kiedyś w Kołobrzegu, miał niezbyt dużo procentów, a zwykle był upał, to nie waliło w czapę. Minęło kilkanaście lat, to nie pamiętam już dobrze smaku.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎