Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fortuna, Ratuszowe Classic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Fortuna, Ratuszowe Classic

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Borysko
    Senior
    • 02-2004
    • 1144

    #2
    Otrzymane od Żą, za co po raz kolejny dziękuję.
    Kolorek przyjemny, ciemne jak na nasze standardy, a od tego klarowne (4)
    Piana wysoka, dosyć sztywna i trwała. (4,5)
    Nasycenie w normie (4)
    Zapach na początku dosyć słaby (wiadomo – zimne z lodówki), chmielowy, ale w miarę picia robił się intensywniejszy, a oprócz chmielu pojawiły się nutki słodowe. W sumie całkiem przyjemnie (4)
    Po pierwszym łyku poczułem wyraźna goryczkę. Dominowała na innymi smakami w sposób absolutny. Jej intensywność mi nie przeszkadzała, ale zabrakło innych smaków dla równowagi. Na szczęście w trakcie picia najpierw nieśmiało, a potem całkiem wyraźnie wtrąciła się nuta słodu i ziarna. I ten smak zdecydowanie mi odpowiada. Biorąc pod uwagę, że niczego nieprzyjemnego moje kubeczki nie wychwyciły, stawiam zasłużone (4,5).
    Opakowanie nieco tandetne. Trzy kolorki – czerwony, czarny, złoty i biały. Grafika w stylu późne PRL. Brak kontry. (3)
    Ogólnie bardzo smaczne piwo w nieciekawym opakowaniu. Pozbawione wad smakowych i zapachowych, zdecydowanie godne polecenia. I powtórzenia. Tylko, kiedy nadarzy się okazja?

    Moja ocena: [4.225]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎