Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fortuna, Gnieźnieńskie Mocny Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Fortuna, Gnieźnieńskie Mocny Pils

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Borysko
    Senior
    • 02-2004
    • 1144

    #2
    Drugie piwo z Browaru Fortuna, jakie mam niewątpliwą przyjemność konsumować dzięki uprzejmości Żą. Parametry identyczne jak w Ratuszowym Classic.
    Kolorek dosyć ciemny, klarowność jak należy – (4)
    Nasycenie – w sam raz (4), podtrzymuje przyjemną piankę, taką lubię (4,5)
    Zapach w miarę picia przechodzi od słabego, chmielowego, po średnio intensywny, z przewagą słodowości i słodyczy nad chmielem (4).
    Wydaje mi się, że w smaku jest nieco mniej goryczkowe od Ratuszowego Classic. Mimo to nadal smak jest wyrazisty i dobrze zrównoważony: słodycz z jednej, a chmielowa goryczka z drugiej strony. Do tego przyjemna słodowość. Nie pozostaje mi nic innego, jak dać dobrą ocenę (4,5)
    Opakowania nie są najsilniejszą stroną fortuny. Aczkolwiek kolorystyka lepsza niż w Ratuszowym. Jest krawatka, kontry brak (3)
    I znowu browar fortuna pokazał, na co go stać: chętnie piłbym częściej, gdyby nie dostępność tego piwa na rynku łódzkim, zbliżona do dostępności mięsa z niedźwiedzi polarnych.

    Moja ocena: [4.2]
    Last edited by Borysko; 13-12-2004, 20:47.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎