Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w TV

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    Ja przyjmę taką płytkę z chęcią - zresztą tę sprawę już dogadaliśmy

    Comment

    • Alchemych
      Senior
      • 12-2003
      • 349

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
      Mam już ściągnięte odcinki od 2 do 14 (prócz szóstki) oraz 18. Ściągaj inne, bo możesz nie zdążyć przed ich usunięciem przez kolegę Seboxa. A te, com wymienił, masz u mnie pewne.
      Pozdrawiam
      Ok. - w takim razie zostały mi tylko odcinki 6, 23, 24, 25 i 26

      Comment

      • Wielki_B
        Senior
        • 02-2005
        • 1968

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
        Ok. - w takim razie zostały mi tylko odcinki 6, 23, 24, 25 i 26
        Możesz sobie darować także i te odcinki, bo mam już komplet, a i tak niedługo zjawisz się u mnie, bo "towar został wysłany".

        Kolego Seboxie, czy mógłbyś jeszcze wrzucić do udostępnionego katalogu "Pokochaj dobre piwo" także ten odcinek z Makłowiczem, którego lokalizację podałeś jedynie w wersji do osiołka?
        - Chciabym go sobie ściągnąć klientem ftp.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          Dzięki Sebox za dobrą pozytywistyczną robotę oraz TomkowiFK za zasysanie i wypalenie
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Alchemych
            Senior
            • 12-2003
            • 349

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
            Możesz sobie darować także i te odcinki, bo mam już komplet, a i tak niedługo zjawisz się u mnie, bo "towar został wysłany".

            ...
            Ok ! zotało mi jeszcze 2 ale w takim razie nie ma to znaczenia.

            Comment

            • Alchemych
              Senior
              • 12-2003
              • 349

              Sebox - serdeczne dzięki za całą robotę i udostępnienie filmów.

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzop
                oglądam..program jest świetny....nie wiem jak było w styczniu ale obecnie podobny program występuje pod polskim tytułem "pokochaj dobre piwo" - po angielsku po prostu "beer tv" ;d
                warto....w weekendy też jest emitowany ... na tym samym kanale, czyli planete
                opowiada o rytuałach nalewania piwa, browarach, lokalach, generalnie o wszystkim co jest z tym szlachetnym napojem związane......
                Dla mnie to po prostu powierzchowna cienizna.Za bardzo skoncentrowane na nalewaniu piwa w pubie na sposób belgijski.Belgia reprezentowana przez Leffe,Stella Artois,Hoegarden i Belle Vue-o innych markach cisza.Te wymienione belgijskie piwa pojawiały się w co drugim odcinku dość nachalnie.Chyba cały odcinek poświęcony został kubańskiemu "Cristalowi",który godny jest co najwyżej kilkusekundowej wzmianki.Nie oglądałem wszystkich odcinków więc nie mam pewności ale nie zauważyłem nic o Czechach i Słowacji,Niemczech,Holandii,Danii nie mówiąc o naszym regionie.Nawet te kraje,które zostały pokazane pokazano wybiórczo-o ile pamiętam z Kanady pokazano właściwie tylko Labatt i Kokanee a z USA przede wszystkim Bud Light.

                Comment

                • clarq
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 187

                  A mi się program bardzo podobał. W 26 odcinkach nie da się zmieścić piw z całego świata.
                  -------------------
                  Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
                  Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
                  Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika clarq
                    W 26 odcinkach nie da się zmieścić piw z całego świata.
                    To jest oczywiste ale należałoby zachować jakieś proporcje.

                    Comment

                    • sebox
                      Member
                      • 08-2004
                      • 73

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                      Kolego Seboxie, czy mógłbyś jeszcze wrzucić do udostępnionego katalogu "Pokochaj dobre piwo" także ten odcinek z Makłowiczem, którego lokalizację podałeś jedynie w wersji do osiołka?
                      - Chciabym go sobie ściągnąć klientem ftp.
                      Chyba nie wiem o co chodzi, czy to jest któryś konkretny odcinek ( nie wszystkie jeszcze obejrzałem), a do osiołka to Tomasz_FK raczej wrzucał.
                      - Wujek Brewery -

                      Comment

                      • Tomasz_FK
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 221

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sebox
                        Chyba nie wiem o co chodzi, czy to jest któryś konkretny odcinek ( nie wszystkie jeszcze obejrzałem), a do osiołka to Tomasz_FK raczej wrzucał.
                        To jeden z odcinków Podróży kulinarnych Roberta Makłowicza pt. "Piwny smak ". Jest to kilka fajnych potraw z udziałem piwa, a co najfajniejsze, wizyta w browarze przyklasztornym w Neuzelle i kąpiele piwne.

                        Niestety, ze względu na brak porządnego, prywatnego ftpa, publicznie mogę tylko poratować takim linkiem z eMula: PKRM Piwny smak. Wiem, że jest conajmniej kilkanaście źródeł.
                        Tomasz
                        "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          Sebox, pomieszało mi się. Ale sprawa jest już sfinalizowana z Tomaszem, za co mu serdecznie dziękuję.
                          Nie potrafię się ostatnio połączyć z Twoim ftp, a miałbym do ściągnięcia jeszcze 4 ostatnie odcinki...

                          Comment

                          • sebox
                            Member
                            • 08-2004
                            • 73

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                            Nie potrafię się ostatnio połączyć z Twoim ftp, a miałbym do ściągnięcia jeszcze 4 ostatnie odcinki...
                            Odpalam jeszcze na troche ftpa
                            - Wujek Brewery -

                            Comment

                            • ptc
                              Senior
                              • 11-2001
                              • 366

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                              dziś przeglądając program tv znalazłem taką oto pozycję: Historia piwem pisana - TV Puls - środa 23 lutego - godzina 22.50
                              W tym tygodniu

                              Sroda, 1 czerwca 2005
                              00:10 Historia piwem pisana (odc. 3 - "Białystok")
                              Piatek, 3 czerwca 2005
                              02:35 Historia piwem pisana (odc. 3 - "Białystok")

                              Przepadl mi 2-gi odcinek jak by ktos mial nagrany i mogl sie podzielic to poprosze bardzo.

                              Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                Dziś czyli 19.08.2005, na kanale Discovery Travel & Living o godzinie 09:55 był emitowany program „Podróże z Timem Grundym” zatytułowany, Wizyta w browarze . Rzecz oczywiście potraktowana „po łebkach”. Tylko odnotowuję.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎