Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciekawa aukcja na ebay

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Paco Wyświetlenie odpowiedzi
    Chyba coś ciekawego Browar Parowy w Radomiu
    Coś ciekawego to mało powiedziane. Pewnie pęknie ze dwie bańki
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • seba_gliwice
      Senior
      • 10-2003
      • 374

      Mamy chyba rekord ...



      ... i dobrze - miło jest mieć poczucie, że nasze hobby przez wielu ignorantów wyśmiewane i lekceważone ma się całkiem nieźle i rozwija się z dobrym kierunku. Oprócz niewątpliwych, niemierzalnych wartości posiada jeszcze niemałą wartość wymierną - przemawiającą chyba bardziej dobitnie do tych wszystkich ignorantów - może dzięki temu trochę ich uciszy

      Zawsze byłem zdania, że jeśli tylko kogoś na to stać, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to kupić - mam szczerą nadzieję, że trafiła do polskiej kolekcji - gratulacje dla nabywcy


      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Paco Wyświetlenie odpowiedzi
      Chyba coś ciekawego Browar Parowy w Radomiu

      Comment

      • yoreck
        Senior
        • 04-2004
        • 526

        Bez napinki, ale kiedyś tam kolekcjoner podstawek był strasznie zdziwiony na tym forum ,że za kapsel można zapłacić bodajże 3700 PLN.Hmm,a czy za podstawkę można zapłacić więcej?Z tego linku wynika ,że można.Niestety,dobre rzeczy kosztują.I nie dziwi już nic

        Comment

        • dryx
          † 1966-2017 Piwosz w Raju
          • 04-2002
          • 1735

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice Wyświetlenie odpowiedzi
          mam szczerą nadzieję, że trafiła do polskiej kolekcji
          po nicku można domyślać się, ze tak

          Comment

          • solfernus
            Senior
            • 08-2004
            • 1025

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
            Bez napinki, ale kiedyś tam kolekcjoner podstawek był strasznie zdziwiony na tym forum ,że za kapsel można zapłacić bodajże 3700 PLN.Hmm,a czy za podstawkę można zapłacić więcej?Z tego linku wynika ,że można.Niestety,dobre rzeczy kosztują.I nie dziwi już nic
            Mam nadzieję, że to nie ja powiedziałem. Inna sprawa to czy ten kapsel był w tak pięknym stanie i tak rzadki jak ten dekiel
            Wygląda na to, że to jedna z najdroższych polskich podstawek. No no, ciekawe za ile poszedł by dekiel PW z Wilna lub Lwowa?
            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

            Comment

            • yoreck
              Senior
              • 04-2004
              • 526

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
              Mam nadzieję, że to nie ja powiedziałem. Inna sprawa to czy ten kapsel był w tak pięknym stanie i tak rzadki jak ten dekiel
              Wygląda na to, że to jedna z najdroższych polskich podstawek. No no, ciekawe za ile poszedł by dekiel PW z Wilna lub Lwowa?
              Jakby kapsel nie był tak rzadki,to pewnie byłby tańszy.
              Mnie osobiście najbardziej cieszy fakt ,że to co polskie : kapsle,podstawki czy etykiety wracają do Polski i cieszą oko i duszę polskiego kolekcjonera.Gratulacje dla nabywcy

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
                Jakby kapsel nie był tak rzadki,to pewnie byłby tańszy.
                Mnie osobiście najbardziej cieszy fakt ,że to co polskie : kapsle,podstawki czy etykiety wracają do Polski i cieszą oko i duszę polskiego kolekcjonera.Gratulacje dla nabywcy
                Masz rację. Jestem tego samego zdania.

                Pozostaje tylko taka duma kolekcjonerskonarodowa, że jest, znaczy będzie, na naszej Polskiej Ziemi. Wyrwany z rąk okupanta.

                I będziemy mogli się wreszcie do niego (tego dekla) przytulić, powąchać a nawet polizać.
                No rozmarzyłem się i mnie trochę poniosło. Raczej tylko jedna osoba to zrobi
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • solfernus
                  Senior
                  • 08-2004
                  • 1025

                  Radzę tylko kupującemu dobrze się zabezpieczyć i ubezpieczyć przesyłkę.
                  Bo właśnie mam taki problem z naszymi sąsiadami zza Odry i systemem PayPal.
                  Ani przesyłki ani pieniędzy
                  Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                  Comment

                  • beny
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 984

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                    Radzę tylko kupującemu dobrze się zabezpieczyć i ubezpieczyć przesyłkę.
                    Bo właśnie mam taki problem z naszymi sąsiadami zza Odry i systemem PayPal.
                    Ani przesyłki ani pieniędzy

                    Skorzystaj z opcji resolve a problem jeszcze mi się nie zdarzyło aby w przypadku jakiś problemów z dostarczeniem przesyłki był stratny finansowo zawsze pozostawał jedynie żal że nie ma nowej radości w zbiorze
                    Z piwnym pozdrowieniem
                    Radosław Kwiecień

                    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                    Comment

                    • solfernus
                      Senior
                      • 08-2004
                      • 1025

                      System PayPal rozpatruje moje roszczenie a sprzedająca najpierw proponowała zwrot kasy a teraz zero kontaktu.
                      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        Wczoraj dostałem pod choinkę prezent w postaci zwrotu pieniędzy z systemu PayPal.
                        Dobre i to, choć taki niedosyt zostaje i szkoda mi tego dekla, którego nie otrzymałem.
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        • machandel
                          Member
                          • 02-2005
                          • 37

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Paco Wyświetlenie odpowiedzi
                          Interesująca sztuka, podstawka Stobbe-Bräu Tiegenhof sprzedana za 292 EUR http://www.ebay.de/itm/Vk-Bd-Polen-P...torefresh=true
                          Biłem się wtedy o ten Bierdeckel, ale nie spodziewałem się taaakiej ceny. We wcześniejszych aukcjach cena nie była aż tak wysoka. Sądzę, że na cenę miał wpływ stan bliski ideału. Ale tak czy inaczej dziś i tak taka podstawka "zagnieździła" się w moich zbiorach. I za sporo mniejszą cenę.

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            Ciekawa podstawka prosto z USA
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • solfernus
                              Senior
                              • 08-2004
                              • 1025

                              Fajne te szyszki chmielowe
                              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                              Comment

                              • solfernus
                                Senior
                                • 08-2004
                                • 1025



                                Podstawka z Azorów w przystępnej cenie
                                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎