Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciekawa aukcja na ebay

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Praktycznie co podstawka z obecnych ziem polskich to 500 euro za sztukę.
    Nick w sumie pasuje. Rozumiem że tak pisany ze względu na brak polskich czcionek na klawiaturze ale w sumie przeczytać nie ma problemu.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
      Praktycznie co podstawka z obecnych ziem polskich to 500 euro za sztukę.
      Nick w sumie pasuje. Rozumiem że tak pisany ze względu na brak polskich czcionek na klawiaturze ale w sumie przeczytać nie ma problemu.
      Cooper, jak przejrzysz wcześniejsze posty to zobaczysz, że Matthias Glombik już nie raz pokazał nam na aukcjach swoje podstawki w cenie 500 euro. Niektóre znalazły nawet w tej cenie nabywcę. Inne straciły znacznie na wartości ale znalazły przez to nowego właściciela.

      Moim zdaniem Hugger i Kłodzko znacznie przesadził. Reszta za 300 prędzej znajdzie kupca.
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        Wiem że już nie raz wystawiał (nazwijmy to polskie) podstawki po 500 eur/kt dlatego właśnie napisałem że prawie wszystkie tego typu tacki wycenia w takiej cenie. Chyba na prawdę wiąże olbrzymie nadzieje finansowe ze swoją kolekcją.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025

          No tak. Wystawiając za taką cenę celuje w kupującego konesera z grubym portfelem. Ale jakby wystawił od 1 euro to wszyscy malutcy poczuliby wiatr w skrzydła i łudziliby się wygraną.
          Mi w sumie najbardziej podobał się wafelek Stobbe z Nowego Dworu Gdańskiego. Niestety ale cenowo kosmos.
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • Paco
            Senior
            • 12-2007
            • 265

            Chyba nietuzinkowa podstawka Nowy Tomyśl NEUTOMISCHEL
            Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
            zbieram ELBING
            wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

            Comment

            • solfernus
              Senior
              • 08-2004
              • 1025

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Paco Wyświetlenie odpowiedzi
              Chyba nietuzinkowa podstawka Nowy Tomyśl NEUTOMISCHEL
              No to się zagotuje na tej aukcji
              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

              Comment

              • solfernus
                Senior
                • 08-2004
                • 1025

                Scobel, wklejam link tylko ze względu na inny wzór niż w naszej galerii i piękny stan zachowania
                Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                Comment

                • seba_gliwice
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 374

                  Szkoda, że nie namierzyłem wcześniej, tylko mecz mistrzów świata oglądałem ... co prawda mam już 2 szt. tego wzoru w zbiorze, ale w innych komfiguracjach kolorystycznych - trzecia pasowałaby jak znalazł !!! szkoda

                  Comment

                  • seba_gliwice
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 374

                    Szkoda, że nie namierzyłem wcześniej, tylko mecz mistrzów świata oglądałem ... co prawda mam już 2 szt. tego wzoru w zbiorze, ale w innych komfiguracjach kolorystycznych - trzecia pasowaąłby jak znalazł !!! szkoda

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                    Scobel, wklejam link tylko ze względu na inny wzór niż w naszej galerii i piękny stan zachowania
                    http://www.ebay.pl/itm/VK-Bierdeckel...-/131302304336

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Pewnie możesz ją jeszcze mieć tyle że z marżą handlarza Kwestia jak dużą.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        Można tylko powiedzieć: a nie mówiłem?
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Pojawił się - i już zniknął - na ebay dekielek z browaru Peschela w Świebodzinie. Do tej pory nie były znane podstawki z tego browaru. Sprzedawca i nabywca ten sam, co w przypadku wafla z Nowego Tomyśla. Cena sporo niższa, ale 272 euro, to też nie w kij dmuchał.

                          http://www.ebay.de/itm/BDOG-Bierdeck...p2047675.l2557

                          Comment

                          • tyskikufel
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 772

                            Cena wafelka 782 euro !!!!!!!!!!!!

                            Comment

                            • solfernus
                              Senior
                              • 08-2004
                              • 1025

                              Tutaj podstawka ze Świebodzina browar Peschel:



                              Niestety nie wygrałem
                              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎