Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strzelec, Kurpie Doborowe Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kolesław
    Senior
    • 03-2004
    • 1130

    #1
    Łosinka koło Narwi?

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      #2
      Co tego chłopa na rowerze zabiło?

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #3
        To w Jędrzejowie warzą to piwo?Ja już niedługo zgłupieję do reszty Pewna wiadomość?Bo dalej nie wiem gdzie je wbić i ocenić...


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #4
          Przyporządkowałem go do Strzelca bo gdzieś trzeba było. Możliwe że to jest Brok. Jak wiesz na 100% że to Brok to go tam przepiszę.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • szinet
            Gość
            • 01-2005
            • 27

            #5
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika palko
            butelka bezzwrotna, 330 mln, 15.1 wag, alk 7,8% Browary Polskie Brok-Strzelec, hehe a skad ta nazwa Kraków robi Mazowieckie piwo, Łomzyjsko-Ostrołęckie cena, 1.3 zł adamba Białystok osiedle Piasta, ulicy nieznam piana po 2-3 minutach znika, czuć goryczke, tych 7.8% nie odczuwam hehe, moze być, to pierwszy moj opis wiec wiecie
            Przyjeżdża z Brokiem, produkowane pod Krakowem (więc chyba Strzelec).

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #6
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Kolorek tego piwka złoty,troszkę za jasny w/g mnie [3.5]
              Piana: pianka ładna bialutka,w sumie robi się dziurawa,pozostaje obrączka na szklance [3.5]
              Zapach: taki lekko słodkawy,ale taki troszkę i zarazem chemiczny [2.5]
              Smak: niby słodki,ale jakiś taki cierpkawy,troszkę chmielowy.W sumie nierówny,ale da się wypić bez wykrzywiania. [3.5]
              Wysycenie: raczej bąbelki słabo pracują ,ale są,takie malukie [2.5]
              Opakowanie: etykieta mi się podoba i kontra też [4]
              Uwagi: Kurcze zwątpiłem ,czy to nie nie jest Strzelec,ale pod Martina mi podchodzi...

              Moja ocena: [3.125]


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                #7
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: NIe słomkowe ale i jak na mocne piwo zbyt mało bursztynowe [3.5]
                Piana: Znakomita, zwarta, gęsta, śnieżnobiała, utrzymująca sie do końca picia. [5]
                Zapach: Jakieś daleki przypalone nutki, słodowy ale zbyt mało wyrazisty jak na ten ekstrakt. [4]
                Smak: Słodowy, z jednej strony całkiem przyjemny ale za chwilę czuć wyraźnie i dominująco alkohol (za bardzo odfermentowano to piwo). [3]
                Wysycenie: Bardzo dobrze układa się w zołądku więc nie jest przegazowane i jednocześnie czuć je na języku więc gaz jest. [4.5]
                Opakowanie: Kiepska kolorystyka, kiepski wzór ale jedynka głównie za chamską podróbę i to kiepską Łomży Kurpie, Wręcz za podszywanie się pod inne piwo dałbym zero. [1]
                Uwagi: Piwo do wypicia ale ja go na pewno nie kupie bo nie lubię chamstwa i nieuczciwości a tak oceniam wykorzystanie całej otoczki, wzoru, pamięci piwa Kurpie które oryginalnie warzone było w Łomży. Metody walki konkurencyjnej stosowanej w tym przypadku przez Brok-Strzelec uważam za ... (nie mogę znaleźć cenzuralnego słowa) i powiem tak - nie kupię żadnego piwa z Broka - Strzelca.

                Moja ocena: [3.55]
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎