Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Donagger Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Van Pur, Donagger Strong

    Piwo zakupione w Tesco, cena 1,65 złotego za puszkę.
    Podana tylko zawartość alk. 6,6% obj.
    Piana szybko znikająca, gazu mało, ogólnie piwo mi nie za bardzo smakowało i raczej nie będę do niego wracał.
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor ciemnozłoty. Pasuje do zgadywanej wartości ekstraktu. [4]
    Piana: Dość wysoka, gruboziarnista. Znika w oczach, redukując się praktycznie całkowicie. [2]
    Zapach: Zapach dość mocny, generalnie słodowy. Brak nieprzyjemnych nut. [4]
    Smak: Piwo nie jest ozywiście strongiem, tylko wzmocnionym pilsem, ale smak ma lepszy niż się spodziewałem. Lekko wyczuwlana moc, lekka słodowość, sympatyczna goryczka. Żadnych rewelacji, ale pije się bez problemów. [3.5]
    Wysycenie: W porządku. [4]
    Opakowanie: Puszka bez pomysłu i bez polotu. Ot, zwyczajne piwo marketowe. [2.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.525]

    Comment

    • glut
      Junior
      • 08-2006
      • 1

      #3
      A mi tam donagger smakuje bardzo dobre piwo i cena tez nie odstrasza

      Comment

      • rotmistrz
        Senior
        • 06-2005
        • 469

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: żółty, klarowny [3]
        Piana: biała , drobnoziarnista, wysoka, po opadnięciu gruby i pełny kożuszek [3.5]
        Zapach: slodowy i metaliczny [3]
        Smak: słodki na początku potem lekka goryczka i szczpanie w język [3.5]
        Wysycenie: cały czas orywały sie bąbelki gazu od dna i w miarę upływu czasu intensywność była ta sama [3.5]
        Opakowanie: czarno złota kolorystyka,napisy białe i czerne, informacje o piwie nie pełne brak ekstraktu [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.275]

        Comment

        • gumol37
          Junior
          • 05-2009
          • 9

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: bursztynowy, przyjemny dla oka [4.5]
          Piana: Duża na początku, gruboziarnista, biała, po krótkim czasie zatraca się, ale nie znika. [3.5]
          Zapach: słodowy, daje się wyczuć lekką goryczkę [3]
          Smak: słodko delikatnie owocowy, nie w moim guście, wyczuwalny alkohol w odpowiedniej ilości [2.5]
          Wysycenie: słabe , ale długo wolno pracuje [3]
          Opakowanie: Bez przepychu, zielona etykieta, białe napisy, trochę złota, bez polotu [2]
          Uwagi: Można zaliczyć, niezła relacja cena-jakość

          Moja ocena: [2.875]

          Comment

          • GaryFisher
            Senior
            • 10-2009
            • 739

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemne złoto, minimalnie zakurzone. Spodziewałem się jakiejś słomki więc jest bardzo dobrze. [4.5]
            Piana: Wyszła poza krawędź szkła, była grubo/średniobąbelkowa i bardzo szybko znikła całkowicie. [2]
            Zapach: Słodowo-słodkawy z wyczuwalnym powerem. Średnio-intensywny. Nie odrzuca. Takiego się spodziewałem. [3]
            Smak: Taki jak sie spodziewałem Słodowy z lekką słodyczą i kwaskowością zakończony lekką goryczką. Alkohol daje o sobie znać ale nie nachalnie. Lekko wodniste (znowu :/) W sumie taki standard jeśli chodzi o hipermarketową klasę średnią wyższą...

            PS Puszka jest koloru ciemnozielonego nie czarnego jak napisano wcześniej (była kiedyś czarna?) [3]
            Wysycenie: Dość wysokie. OK. [4.5]
            Opakowanie: Wypisz, wymaluj hipermarket (i tak jeden z bardziej udanych projektów z tej kat.) brak info o ekstrakcie. Żelazo oczywiście nie alu. [3]
            Uwagi: Kupione w: TESCO, Sulejówek

            Produkt przeznaczony do nawalenia się w plenerze. Obrzydzenia nie ma, a jakaś przesadna treściwość nie przeszkadza też w poważnych konwersacjach. "...piwo świetnie się pije z puszki i można ją ekologicznie zgnieść, żeby mniej miejsca zajmowała w krzakach." [by Seta, taken from Browar.biz, nie pamiętam jaki temat]

            Moja ocena: [3.05]
            Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Nieco ciemniejszy niż słomkowy, na stronga za jasny. [2.5]
              Piana: Zniknęła bez śladu w mgnieniu oka, ale może dlatego, że przelałem bardzo zimne, [2]
              Zapach: Łagodny, delikatny, przyjemny słodowy, trochę jakby niepasteryzowane piwo, chociaż pasteryzowane jest napewno. [4]
              Smak: Nie powala, ale jest wypijalne. W ogóle nie czuć mocy, która i tak nie jest zbyt duża 6,6% alc. Piwo jest dosyć słodkawe, słodowe, z lekko wyczuwalnymi nutami chmielu, choć dla mnei mogło by być go więcej [3]
              Wysycenie: Średnie. Drobne bąbelki przyjemnie musują na języku. [4]
              Opakowanie: Oszczędność po całości. Zielona zwykła pucha z jakimś wymyślonym na poczekaniu herbem i logo, ale nie wymagajmy zbyt wiele po piwie dedykowanym TESCO, kosztującym 1,65zł. [1.5]
              Uwagi: Podsumowując - piwo na imprezę. Z racji tego, że nie jest tak mocny jak typowy strong najlepiej nadałoby się na imprezkę pod chmurką, nad jeziorkiem, przy grillu w ciepłe letnie popołudnie lub wieczór. Ale mamy przecież na rynku mnóstwo lepszych piw na takie okazje, więc z Donaggerem Strong już się zapewne więcej nie spotkam.

              Moja ocena: [3.2]
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • Tschabe
                Senior
                • 08-2011
                • 105

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Złoty, zaskakująco ciemny, klarowny. Dziwny jakiś... [3.5]
                Piana: Niska już od nalania. Długo trzyma się niepełny kożuszek, ale znika przed końcem picia. Słabo. [2.5]
                Zapach: Dosyć wyrazisty, słodowy z lekką nutą chmielu, bardzo przyjemny. [4.5]
                Smak: Piwo wygląda na rozwodnione, smaku w nim niewiele. Leciutka gorycz z niedużym posmakiem alkoholu. Przy końcu pojawiają się posmaki gorzkie, z gatunku tych cierpkich. W pełni pijalne, ale bez przyjemności. [2.5]
                Wysycenie: Bardzo silne przez cały czas, potrafi utrudnić picie. [3.5]
                Opakowanie: Ciemnozielona puszka miernej urody, nie wyróżniająca się kompletnie niczym. Podany skład, ale ekstrakt już nie. [2.5]
                Uwagi: Nie sądzę, bym sobie je kupił kolejny raz.

                Moja ocena: [3.3]

                Comment

                • Javox
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2009
                  • 6077

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bursztynowy, klarowny. [3]
                  Piana: Średnia ale brzydka, za niedługo mamy tylko obwódkę, na szkle nie zostało nic. [2]
                  Zapach: Słodowy, "piwny" nawet nie najgorszy [3]
                  Smak: Słodki, słodowy i nic więcej. Jakaś koncernowa owocowość. Goryczki brak na początku potem się pojawia ale taka od alkoholowa. [2.5]
                  Wysycenie: Średnie. [3]
                  Opakowanie: Proste, słabe, brzydkie. [2]
                  Uwagi: Piwo ostatniej szansy. Da się wypić ale bezrefleksyjnie.

                  Moja ocena: [2.65]
                  Attached Files
                  Last edited by Javox; 08-06-2015, 09:53.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎