Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Rynek - Ratusz, John Bull Pub [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sven
    Senior
    • 09-2003
    • 1211

    Opole, Rynek - Ratusz, John Bull Pub [zamknięte]

    Jestem z krwi i kości bielszczaninem ale losy studenckie zawiodły mnie aż do Opola. Dla mnie bardzo przyjemny jest John Bull Pub w podziemiach ratusza, leją tam za piątkę Lecha i Tyskie, a także świetne piwo JB Premium Ale! Wystrój odpowiedni, muzyka musi się poprawić! POlecam nie tylko Opolanom, tak do ciebie mówię ART, ale i przejezdnym!
    Celia, cerevisia et conventus.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    dzieki za sugestię, niestety muszę się przyznać że John Bulla unikam m.in. ze względu na ceny, piwo i obsługę.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      może w obecnym sezonie jest lepiej, nie upieram się. jednak we mnie niechęć do JB nadal trwa. no ale może przejdę się niedługo po mieście celem odmłodzenia sobie wrażeń nt. kilku lokali w których już dawno nie byłem. a może po prostu sobie zorganizujemy wspólny przelot po knajpach w niedalekim czasie?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • slado
        Gość
        • 07-2003
        • 1072

        #4
        Pamiętam że z Zagłoby trafiliśmy z kompaniją właśnie do JBP...
        Ale tylko na jedno. Towarzystwo jakie tam zastaliśmy w dużej części nie powinno być pojone piwem ze względu na swój zbyt młody wiek.
        Szybko zatem salwowaliśmy się do "Maski" po przeciwnej stronie.
        Tam też atmosfera nie była taka jak w Zagłobie. Raziła propozycja słonych paluszków i chipsów do piwa...

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          Jeszcze trochę na temat Bulla.
          Byłem tam ostatnio i musze przyznać, iż wybór piw się powiększył i to znacznie. Wśród lanych króluje KP, Tyskie i Lech po 6 zł, małe po 4 zł. Z Lanych jest też piwo Johny Bull oraz Bombardier.
          Jeżeli chodzi o piwa butelkowe to jest chyba z 10 brytyjskich, do tego belgijskie, francuskie i kilka jeszcze pojedynczych z innych krajów.
          Ceny są kosmicznie wysokie, za Fostersa w butelce chcą o ile pamiętam 9 zł.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            ok, muszę przyznać, że było nawet miło. Angielskie piwka z browaru Young's - są po 13 zł, podaje się tu także Koźlaka Amberowskiego po 6 zł (!!!!!) za butelkę. Sprawdziliśmy z Maggykiem Double Chocolate Stouta, Old Nicka i po Koźlaczku przed wyjściem.

            Kibel jest do bani
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              zapomniałem donieść, że Amber Koźlak zniknął z JBP :/
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Grendel_2006
                Junior
                • 05-2006
                • 6

                #8
                Nie lubie tego pubu byłem tam z klasa po maturze ceny mnie odstraszyły i poszedłem do Haja gdzie zywiec jest za 5 a warka za 4.50 muza jak dla mnie mega electo synth pop a pub angielski

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  No i sie skończyło. odwiedziliśmy ten przybytek wczoraj. Jedynym piwem godnym uwagi był butelkowy Bomabardier za 10 zł.
                  King przestał się zajmować importem piw i niestety zniknęły. mam nadzieję, że ktoś wypełni tą niszę.
                  Klimat stały: fura, skóra i komóra.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • bublik
                    Junior
                    • 02-2006
                    • 14

                    #10
                    Nigdy nie byłem w stanie pogodzić tego wystroju z ‚ludźmi’ i wraz za nimi ciągnącą się ‚muzyką’ :/ Bywam niezwykle rzadko.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #11
                      Wystrój ciekawy, muza ciut za głośna i personel niedoinformowany czy jak. Pytam się jakie mają piwo a ona podaje dwie koncernowe marki. Zatem drążę i dopytuje, że chyba widziałem plakat Paulanera - ona, że jest piwo John Bull. odwracam wzrok i widzę jeszcze cidera.
                      John Bull lekko kwaskowy, niedopiłem. Może kiedyś jeszcze odwiedzę jak będzie wolna loggia.
                      Last edited by e-prezes; 11-10-2008, 22:40.

                      Comment

                      • thegreat
                        Junior
                        • 03-2009
                        • 1

                        #12
                        W Johnie Bullu pojawiło się ostatnio trochę piw. Można kupić te brytyjskie Double Chocolate, Banana Bread i jeszcze jakieś miodowe. Na samo piwo John Bull trafić jest prawie niemożliwe. A z polskich zaczęli sprzedawać Frater; pszenicznego i podwójnego.

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2835

                          #13
                          John Bull Pub zakończył działalność. Przetarg na wynajem tego lokalu wygrał Spiż ...
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • nothnoth
                            Member
                            • 03-2015
                            • 74

                            #15
                            Spiż odpalił w końcu ogródek

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎