Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Eurogold Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Łódzkie, Eurogold Strong

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Barwa złocisto-słomkowa. [3]
    Piana: Piana średnio intensywna, (ale trzeba ją "ostro lać")biała, raczej drobna i bardzo nietrwała. [2.5]
    Zapach: Zapach słaby, bardzo subtelno chmielowy, lekko kwaśny. [3]
    Smak: Lekka i bardzo nietrwała goryczka, słaby chmiel, niesłodkie i nie kwaśne.
    Smak co prawda, nieodrzuca ale i nie powala. [2.5]
    Wysycenie: Gazu prawie brak. [1.5]
    Opakowanie: Szata graf. estetyczna ale jednocześnie prosta i nie dopracowana. Raczej nie zachęca do zakupu. [2.5]
    Uwagi: Mam wrażenie że w Polsce do PETów pakowane jest piwo przeznaczone dla żuli. Są to na ogół piwa kiepskiej jakości, a i ich szata graficzna jest raczej tandetna. Ogólnie Eurogold Strong jest raczej kiepskim piwem. Cena 3,40 za 1litr w pecie.

    Moja ocena: [2.65]
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • Myszon007
      Senior
      • 02-2007
      • 1208

      #3
      BŁ przez dłuższy czas nie miały w ofercie Eurogoldów, jakież było moje zdziwienie, gdy dojrzałem je ponownie, odwiedzając sklepik firmowy przy Północnej.

      Barwa nieco za jasna jak na deklarowany ekstrakt, nagazowanie dobre, zapach przyjemny typowo słodowy. Piana raczej gruboziarnista, dosyć trwała jak na PET-a. W smaku całkiem dobre, z lekką goryczką. Etykietka na PET-cie wyjątkowo tandetna, w kolorze denaturatowym z bzudrnymi hasełkami. Cena 4 złote.
      Attached Files
      ♪♫

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Intensywnie bursztynowe. Robi wrażenie minimalnie zmąconego...? Barwa sugeruje MOC. Tutaj pasuje. [4]
        Piana: Słabizna, ale piwa mocne często tak mają. Po staraniach utworzył się półcentymetrowy kożuszek, potem przeistoczył się w plamy... [2.5]
        Zapach: Słód. A nawet lekkie powiewy winno-koźlakowe... [3.5]
        Smak: Dość tępy i płaski smak słodowy. Pod powierzchnią czai się alkohol, ale w trakcie picia się nie ujawnia. Może dlatego, że piwo jest mocno schłodzone? [3]
        Wysycenie: Jak na piwo mocne, to dość wysokie. [4]
        Opakowanie: PET. Prostacka etykieta. [2]
        Uwagi: Kupiłem w sklepie browaru przy ul. Północnej z ciekawości i sympatii dla "zadziornych" piw z Łodzi. Niczym nie nie urzekło, ale też niczym (poza opakowaniem) nie odrzuca...

        Moja ocena: [3.175]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎