Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    No właśnie, kilkuletnie. To raz. A dwa:

    Wymiary (dł./szer./wys.) + rozstaw osi:

    Linea: 456/173/149,4 + 260

    W124: 474/174/143 + 280

    Jak widzisz, albo mietek nie był wcale taki duży, albo fiat nie jest taki mały.
    No, 20 cm na rozstawie osi to znaczna różnica. Nie powiesz chyba, że wielkości wnętrza są porównywalne.
    Ja raczej pytam o to, co Tobą kierowało przy podejmowaniu tej decyzji.

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz Wyświetlenie odpowiedzi
      No, 20 cm na rozstawie osi to znaczna różnica.
      Zgadzam się z przedmówcą. Przypuszczam, że tą różnicę 20 cm najłatwiej odczuć na tylnej kanapie.
      Bez podtekstów

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        20 cm owszem, ale jak się przyjrzysz dokładniej konstrukcji to zauważysz, że w MB sporo z tych 20 cm nie było przeznaczonych na przestrzeń pasażerską.

        Generalnie ciężko mi się o przestrzeni wypowiadać, bo:

        - nie jechałem jeszcze Lineą z tyłu,

        - wydaje mi się, że w Mercedesie było mi szerzej - tymczasem spójrz na wymiary.


        Kierowało mną to, że kupując nowe auto nie muszę myśleć o kosztach napraw. A jak skończy się gwarancja, to je sprzedam.

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          Dyskusja nt. opłacalności zakupu aut nowych nad używanymi mogłaby się ciągnąć bez końca a i tak nie przekona się ten co się przekonać nie chce. Choć znam takich co zmieniali z czasem swoje zdanie w tej kwestii i to w obie strony.
          Tak więc pozostaje nam życzyć Ci wielu tysięcy bezpiecznie i bezawaryjnie przejechanych kilometrów
          A w lecie przyjedź do Poznania to się bujniemy po city z zimnymi łokciami

          Comment

          • crizz
            ...
            • 02-2003
            • 1255

            Wzięcie pod uwagę tylko tych wymiarów pewnie jest mylące. Nowe auta są bardziej... "rozbudowane" - np. drzwi linei pewnie są grubsze, niż mietka. Myślę, że Twoje wrażenie jest zgodne z rzeczywistością - w mietku jest szerzej.
            Kony, ja nie chcę dyskutować o opłacalności. Dziwię się po prostu, bo ja mam tak, że z większego do mniejszego - nigdy.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Będę w przyszłym tygodniu, więc jeśli masz stosowny ocieplacz na swój zimny łokieć, to zapraszam.

              Nawiązując do nowych i używanych samochodów - jeśli nie byłoby osób, które kupują nowe samochody, w nieodległej perspektywie zabrakłoby samochodów używanych.

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz Wyświetlenie odpowiedzi
                Kony, ja nie chcę dyskutować o opłacalności. Dziwię się po prostu, bo ja mam tak, że z większego do mniejszego - nigdy.
                Ja też miałem dotychczas szczęście, że mogłem wg tego klucza postepować i faktem jest że ciężko byłoby się przestawić na inny trend.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                Nawiązując do nowych i używanych samochodów - jeśli nie byłoby osób, które kupują nowe samochody, w nieodległej perspektywie zabrakłoby samochodów używanych.
                Gdyby była potrzeba sprzedawano by w salonach specjalne "fabrycznie używane" samochody

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja też miałem dotychczas szczęście, że mogłem wg tego klucza postępować i faktem jest że ciężko byłoby się przestawić na inny trend.
                  Ja zdecydowałem się na przesiadanie na nowsze i tego planuję się trzymać.

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                    Gdyby była potrzeba sprzedawano by w salonach specjalne "fabrycznie używane" samochody
                    Tuż przed końcem roku , może nawet w Sylwestra, na kanale Comedy Central widziałem ciekawe podsumowanie roku 2007. Jednym z newsów była informacja, że w związku z dużym popytem na na samochody używane FSO zmienia nazwę na FSU ( Fabryka Samochodów Uzywanych). Pierwszym modelem wprowadzonym do produkcji ma być Passat rocznik 1992 z porwaną tapicerka , cofniętym licznikiem i wgnieceniami na karoserii

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Rdza będzie naturalna, czy dadzą imitację?

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Rdza będzie naturalna, czy dadzą imitację?
                        W wersji "exclusive" naturalna a w wersji "basic" jedynie kalkomania. Będzie też można zamówić wnętrze po nałogowym palaczu albo model po wiejskim tuningu.

                        Comment

                        • zAjkA
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1089

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jakiego koloru jest twoje autko?
                          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Lakier w konfiguratorze nosi nazwę "szary minimal". Czarnych niestety nie mieli.

                            Comment

                            • zAjkA
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1089

                              Czarny byłby elegancki ale i ten nie wydaje się być zły. Zapytam jeszcze jaki motor? Być może wspominałeś ale gdzieś mi to umknęło.
                              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                              Comment

                              • tomek35
                                Senior
                                • 02-2007
                                • 497

                                A ja tam mam lanosa Daewoo i sobie go chwalę. Wiem że to nie jest szczytowe osiągniecie techniki, ale w ogóle się nie psuję i dobre jest na Polskie dziurawe drogi

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎