Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Chojrak Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    Namysłów, Chojrak Strong

    Piwo jasne mocne alc 6,8% ( ekstraktu nie pamiętam) W smaku dosć treściwe , chociaż nieco kwaskowe (czego ja akurat nie lubie) Wydawało mi sie w pierwszej chwili że Namysłów wypuscił to piwo żeby sie pozbyc starych butelek , ale okazało sie że jest to butelka zwrotna(Euro). Generalnie bez rewelacji , ale jest to piwko na całkiem przyzwoitym poziomie. Zakupione w osiedlowym sklepiku za 1,75 + but.
    WWW.EKSTRAKLASA.NET
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    #2
    Na etykietce napisano Chojrak Mocne, ale sądząc po zawartości alkoholu to to samo piwo. Ma 13.1% ekstraktu.
    Kolor jasnego bursztynu, piana obfita acz nietrwała, wysycenie zdecydowanie zbyt małe, nawet jak na moje potrzeby (nie przepadam za mocno nagazowanymi piwami). Snak raczej przywodzący na myśl pilsa niż stronga, dosyć lekki i orzeźwiający, leciutką, nienachalną kwaskowatość, która jednak w niczym nie przeszkadza. Niezłe piwo, ale bez rewelacji, do powtórzenia. ale nie za często.
    Ciekawe kto myślał nad nazwą i jak długo.

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Dużo gorsze niż "normalna" produkcja browaru.Może dlatego nieosiągalne w pobliżu Namysłowa,żeby nie zrażać do browaru lokalnych konsumentów/Kupiłem na Mazurach a zwykłego "Chojraka" w Zabrzu/.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: barwa jasnozłocista, za jasna jak na mocne piwo [4]
        Piana: biała, drobna, zwarta, utrzymuję się 3-centymetrowa warstwa [4.5]
        Zapach: słabo wyczuwalny, wocowo-słodowo-chmielowy [3]
        Smak: płytkie w smaku,mało treściwe, lekko szczypie w język, leciusienki miodowy(???) posmak, troszkę metaliczne (???), dość mocna goryczka osadzająca się w tylnej częsci języka [3]
        Wysycenie: troszkę za duże [4]
        Opakowanie: euro, dośc prosta etykieta, gładki kapsel [4]
        Uwagi: niby mocne ale tejmocy w ogóle nie czuć co może być plusem,trochę przeszkadzają mi te dziwne metaliczne nutki aleda się wypić bez większych problemów, zakupione w Czudcu

        Moja ocena: [3.3]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Jaroslav
          Senior
          • 10-2005
          • 967

          #5
          chojrak w poznaniu

          Piwko co prawda stoi na srednim poziomie, nie mniej warto zajrzec do sklepu na Dabrowskiego (przy skrzyzowaniu z Kochanowskiego)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎