Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zmiany parametrów piw

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2292

    Namysłów, Kozackie, alk. 5% (było 4,2%). Ekstraktu nie podano.
    Wersja puszkowa, warka do 08.09.2012.

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      Jędrzejów, Argus Strong

      Puszka dla Lidla

      A: 6,7 %
      E: 13,9%

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Kurcze, jeszcze ktoś tu zagląda? Zaraz wprowadzę wszystkie zgłoszenia.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Za stroną http://www.browarmiejski.pl/beer_types.html podaję brakujące parametry piw z Bielitzera. przy okazji, co już zgłosiłem, powinna nastąpić korekta w nazwach piw.

          Bielitzer Ciemny
          A: 4.8%
          E: 12.0

          Bielitzer Pszeniczny
          A: 4.8%
          E: 12.0

          Bielitzer Marcowy
          A: 5.2%
          E: 13.5

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Promil03
            Senior
            • 10-2007
            • 2833

            Też właśnie nad tym ślęczałem. Umknął Ci Jasny.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Jasny mi nie umknął, bo już w październiku podałem jego parametry i są w systemie.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                Ale według strony ma teraz inne parametry.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Fucktycznie. Zakładając, że strona www niedawno się zmieniła, to należy przyjąć, że od października zmienili recepturę. Albo zrobili to nawet wcześniej i nakleili mi na butelkę starą etykietę.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomekk78 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mam przed sobą piwo z browaru Czarnków - Walońskie, piwo ciemne naturalne. Parametry na etykiecie nie zgadzają się z tymi, które są proponowane w dzienniku piwnym. Na butelce figuruje ekstrakt 14,1% i alkohol 5,6%.
                    Zmieniono.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Żywiec, tatr mocna:
                    A: 7%
                    kod z etykiety L1271616A1412
                    Nie mogę zmienić, ponieważ tego piwa nie ma na tej liście: http://www.browar.biz/piwa.php
                    Jest pod Leżajsk/Żywiec, Tatra Mocna - parametry zgodne.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Magnat Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzisiaj dojechała do nas nowa dostawa Twierdzowego z Raciborza. Nie wiem czy będą 2 wersje, ale z etykiety zniknął napis "NIEPASTERYZOWANE". Na kontrze informacja, że piwo jest pasteryzowane. Alk. 4,5% obj.
                    Jest to nowe piwo, nie zmiana parametru.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                    Namysłów, Kozackie, alk. 5% (było 4,2%). Ekstraktu nie podano.
                    Wersja puszkowa, warka do 08.09.2012.
                    Zmieniono.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jędrzejów, Argus Strong

                    Puszka dla Lidla

                    A: 6,7 %
                    E: 13,9%
                    Zmieniono. Przespał byś się trochę Piotruś, a nie o 4:49 nad ranem Argusy spijał

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Za stroną http://www.browarmiejski.pl/beer_types.html podaję brakujące parametry piw z Bielitzera. przy okazji, co już zgłosiłem, powinna nastąpić korekta w nazwach piw.

                    Bielitzer Ciemny
                    A: 4.8%
                    E: 12.0

                    Bielitzer Pszeniczny
                    A: 4.8%
                    E: 12.0

                    Bielitzer Marcowy
                    A: 5.2%
                    E: 13.5
                    Dodatkowo:

                    Bielitzer Jasny
                    A: 4.6%
                    E: 11.2

                    Zmieniono.

                    Dziękuję wszystkim za czujność

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23791

                      Mimo wszystko miałbym prośbę aby nie aktualizować danych na podstawie info ze stron internetowych (chyba że nie ma żadnych w systemie albo jesteś absolutnie przekonany że są właściwie (nie pytaj mnie dlaczego bywają niewłaściwie ). )
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        Rozumiem, jednak w przypadku Bielitzera było inaczej. Po pierwsze piwa w naszej bazie w ogóle nie miały danych, a po drugie w przypadku browaru restauracyjnego na miejscu ciężko jest uzyskać konkretne dane. Poza tym poszczególne warki mogą się różnić parametrami.
                        W innych przypadkach polegam w 100% na obserwacjach osobistych użytkowników Browar.biz.

                        Comment

                        • ucho
                          Senior
                          • 05-2010
                          • 500

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie mogę zmienić, ponieważ tego piwa nie ma na tej liście: http://www.browar.biz/piwa.php
                          Jest pod Leżajsk/Żywiec, Tatra Mocna - parametry zgodne.
                          Dlatego najlepiej zmienić tytuł istniejącgo wątku na - Leżajsk, Tatra Mocna - bo z tym piwem z DP jest połączony. Jednocześnie utworzyć temat Żywiec, Tatra Mocna. Analogicznie z Tatrą. ORDNUNG.

                          Comment

                          • Promil03
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2833

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ucho Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dlatego najlepiej zmienić tytuł istniejącgo wątku na - Leżajsk, Tatra Mocna - bo z tym piwem z DP jest połączony. Jednocześnie utworzyć temat Żywiec, Tatra Mocna. Analogicznie z Tatrą. ORDNUNG.
                            To zgłoś to do działu "Nowe piwa". Odkąd wiadomo o co chodzi z kodami na produktach GŻ, KP i CP okazuję się, że w bazie brakuje dużo piw.
                            Problem w tym, że nie ma na nie ciśnienia, więc nikt się o te piwa nie upomina.

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
                              To zgłoś to do działu "Nowe piwa". Odkąd wiadomo o co chodzi z kodami na produktach GŻ, KP i CP okazuję się, że w bazie brakuje dużo piw.
                              Problem w tym, że nie ma na nie ciśnienia, więc nikt się o te piwa nie upomina.
                              Ja gwoli wyjaśnienia upomniałem się
                              Prawda jest jedna. Etykieta nie kłamie
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • kamcio1990
                                Senior
                                • 11-2010
                                • 300

                                Lech Pils - zmiana zawartości alkoholu na 5,5%, ekstrakt bez zmian (11,7%)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎