Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Duvel Moortgat, Passendale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Duvel Moortgat, Passendale

    Piwo z belgijskiego browaru Duvel Moortgat w Breendonk. Kupione w opisanym sklepie "Alkohole Świata" w Warszawie.

    Nazwane Blond Amberbier/Biere Blonde Ambree; alkohol 6 %.

    Piana obfita, ale spadająca, nasycenie odpowiednie. Kolor jasno bursztynowy.

    SMAK - orzeźwiający, kwaskowaty, aromatyczny. Czegoś takiego jeszcze nie piłem. Pełna szósteczka !!!

    Cezar, co Ty na to ?
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    #2
    Tak się złożyło,że byłem w tym sklepie w piątek 20 lipca, kupiłem kilka piw, a między nimi i to (patrz wrażenia w rubryce : "Piwo - gdzie", dyskusja o sklepach z piwami). Jeszcze go nie zdążyłem skosztować, ale po powrocie z pracy niezwłocznie to zrobię.

    Comment

    • Cezar
      Senior
      • 05-2001
      • 1349

      #3
      Grzechu, przepraszam, nie dotarło do mnie, że się właśnie na moją wcześniejszą wypowiedź powołujesz.

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        #4
        Nevadit. Popracuj, wypij i wypowiedz się. Poczekamy.

        Comment

        • Cezar
          Senior
          • 05-2001
          • 1349

          #5
          Wypiłem i wypowiadam się. Niezłe piwo, chociaż nie z gatunku moich ulubionych.

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            No cóż, nie każdy musi być wielkim zwolennikiem belgijskich eksperymentów.

            Comment

            • Cezar
              Senior
              • 05-2001
              • 1349

              #7
              Trzeba popróbować wszystkiego, co się da, aby w przyszłości wiedzieć, co pić, a czego nie.

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #8
                Jestem zakochany w belgijskim piwowarstwie, miłością ślepą ( acz nie pozbawioną zmysłu smaku).

                Comment

                • Cezar
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 1349

                  #9
                  Grzechu, nie przejmuj się, piwa belgijskie są doskonałe i uznawane przez koneserów z całego świata (w tym i przez Ciebie). A że nie wszystkim wszystkie smakują - to już jest inna sprawa.

                  Ja na pewno jeszcze niejedno belgijskie piwo skonsumuję (chociażby tytułem próby), a niektóre pewnie i polubię.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Pełna zgoda z oceną Grzecha. Dla mnie też 6-ka. W Auchanie trójpak za 11zł. Warto wydać, w końcu to niewysoka cena za takie smakowe rozkosze.
                    Piwo dofermentywuje w butelce. Stąd osad na dnie. Kto tego nie lubi, musi odczekać, aż się wszystko ustoi, a potem ostrożnie przelewać do szkła (zgodnie z instrukcją na etykiecie, należy pozostawić na dnie ok. 1cm piwa)
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • Viktor
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 617

                      #11
                      Passendale, Duvel Moortgat

                      Zakupione w Świecie Piw na Polnej w Warszawie. Ładna drobna piana, pozostawia koronkę brabancką, gazuje drobnymi bąbelkami, orzeźwiające, charakterystyczny zapach drożdży. Kolor piwa jasno złoty, smak idealny. Jedyna wada to cena za 0,33l ( ok. 6 zł ).

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎