Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ochłonąłem [Tu składamy samokrytykę]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chinet
    Senior
    • 04-2006
    • 486

    Dzisiaj nie poczęstowałem zięcia mojej szwagierki piwem, ale został mi ostatni Wyborny Ciechan w lodówce. Właśnie go sącze i przepraszam, hm... samego siebie, że nie uzupełniłem wcześniej zapasów. A on LUBI Heńka.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Ja składam samokrytykę z powodu wypicia na wczasach trzech niedużych łyków beczkowego Lecha Premium i jednego łyka butelkowego Lecha Pils.No cóż po tylu latach spróbowałem ponownie i
      Na szczęście w Tucznie było naprawdę smaczne Noteckie,szkoda,że tylko butelkowe,ale beczkowego się też napiłem,tylko,że nie tam
      P.S Specjalne podziękowania dla Westy ,która mnie zmyliła ,że lesio jest naprawdę niezły i ja głupi się skusiłem.No cóż jest mi wstyd,ale jakoś trzeba się pozbierać ,po tym wielkim błędzie...
      Last edited by Pogoniarz; 12-07-2008, 16:31.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        Dawno nie składałem samokrytyki, więc:
        1. kupiłem 4 puchy tyskiego - chciałem dostać olimpijski otwieracz.
        Na usprawiedliwienie dodam, że wożę je w bagażniku.
        2. dzisiaj wracając z trasy do domu zjadłem fajną karkóweczkę z grilla w warzywach, popiłem ją zimnym lechem bezalkoholowym - chyba za karę parę km dalej zaliczyłem coś w rodzaju urwania chmury
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          Po wyjciu z systembolaget w Huddinge okazao sie, e kupilem 2 piwa od Carlsberga - nie zauwazylem notek na kontrzxe, a nazwy byly odpowiednie. Nigdy wiecej.
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          • peixe
            Senior
            • 03-2008
            • 115

            W tygodniu minionym, na zasluzonym urlopie w Liptovskim Mikulaszu min. bedac, zostalem przez letnika wynajmujacego pokoj w tym samym co my domku poczestowany napojem marki Tyskie. Bylo za pozno by sie bronic, gdyz osobnik ten wartkim, a zdecydowanym ruchem otworzyl butelke z tym piwnopodobnym plynem, szybko mi ja wreczajac. Jak sie pozniej okazalo ten obmierzly szubrawiec przywiozl ze soba kilka "piw" tego koncernu, oraz wodke czysta "Absolwent", co przy mozliwosci zakupu na miejscu wysmienitej sliwowicy "Kopanicarska slivka" jest niewybaczalna zbrodnia.

            Na niesmialo zadane z mej strony pytanie, czy aby nie lepiej sprobowac wyrobow piwowarskich naszych poludniowych sasiadow, odpowiedzial sucho: "Nie pijam wody z dodatkiem chmielu"...
            Last edited by peixe; 03-09-2008, 13:34.

            Comment

            • sergioP
              • 09-2005
              • 1261

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peixe Wyświetlenie odpowiedzi
              W tygodniu minionym, na zasluzonym urlopie w Liptovskim Mikulaszu min. bedac, zostalem przez letnika wynajmujacego pokoj w tym samym co my domku poczestowany napojem marki Tyskie. Bylo za pozno by sie bronic, gdyz osobnik ten wartkim, a zdecydowanym ruchem otworzyl butelke z tym piwnopodobnym plynem, szybko mi ja wreczajac. Jak sie pozniej okazalo ten obmierzly szubrawiec przywiozl ze soba kilka "piw" tego koncernu, oraz wodke czysta "Absolwent", co przy mozliwosci zakupu na miejscu wysmienitej sliwowicy "Kopanicarska slivka" jest niewybaczalna zbrodnia.

              Na niesmialo zadane z mej strony pytanie, czy aby nie lepiej sprobowac wyrobow piwowarskich naszych poludniowych sasiadow, odpowiedzial sucho: "Nie pijam wody z dodatkiem chmielu"...
              Ten post pasowałby bardziej chyba do "Idiotyzmy zasłyszane w pracy i nie tylko"
              - Wiesz Luciu, co ci powiem?
              - ???
              - ...napiłbym się piwa.

              ------------------------------------------
              Dzień dobry panu.
              Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Uświadomiłeś kastrata? Czy już był nieodwracalnie wysterylizowany, razem z mózgiem?

                Comment

                • peixe
                  Senior
                  • 03-2008
                  • 115

                  Obawiam sie, ze to osobnik czlekoksztaltny o przekonaniach typu "jedynie sluszna marka piwa, papierosow, wodki, partia polityczna/niepotrzebne skreslic". Biorac pod rozwage fakt, ze byl to i tak nasz ostatni wieczor w Mikulaszu, oraz to ze osobnik ow mial gabaryty 2 metrowego kloca o wadze przekraczajacej 150 kg, dalem sobie na wtrzymanie.
                  Last edited by peixe; 03-09-2008, 14:38.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Czyli razem z mózgiem

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czyli razem z mózgiem
                      ta i w masę mu poszło
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • Infam
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 715

                        Zapraszam niektórych zainteresowanych z wątku http://www.browar.biz/forum/showthre...341#post795341 do stukania właśnie Tu. To jest bardzo dobre miejsce. Szczególnie uprasza się o aktywność tych Kolegów, którzy wnoszą niewiele treści w tematy, które chcemy czytać.
                        "Coby nie być off topic":
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Infam Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja wyjątkowo tym razem nie zbesztam. Ale za innych nie gwarantuję
                        Przepraszam za grożbę. Jest mi niezmiernie przykro i zapewniam, że się to nie powtórzy (nie wiem, co we mnie wstąpiło, zwykle tak się nie zachowuję). Pokornie łykam gorzką krytykę i PROSZĘ o więcej . Chciałbym się wyzbyć moralniaka za genezę eskalacji agresji.
                        W nadziei, że powrócę jako syn marnotrawny w łaski / na łono ,
                        Krzysiek
                        "Dużo to nie znaczy Dobrze
                        Dobrze znaczy dużo"

                        Comment

                        • Infam
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 715

                          A było!
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z powodu wyjątkowo agresywnego zachowania sie forumowiczów w ostatnim czasie oraz ogólnym rozprzężeniem na Forum [...]
                          *pieniaczenia wszelakiego podloża
                          *inne posty i tematy zmierzajace do podburzania forumowiczów [...].
                          Tylko niedoczytałem, niektórzy też.
                          No to jeszcze raz samokrytyka.
                          Święta idą to może się ktoś dopisze ;-)
                          "Dużo to nie znaczy Dobrze
                          Dobrze znaczy dużo"

                          Comment

                          • zgroza
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 3597

                            Wczoraj łyżeczkowałem pianę.
                            Na usprawiedliwienie dodam, że na wyraźne żądanie i z Tuborga, ale zawsze.
                            Lotna ekspozytura browaru

                            Też Was kocham.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                              Krzysiu, ja Cię błagam na wszystkie świętości:
                              Sprawdź post pod kątem poprawności językowej przed wysłaniem. Ja mogę przymknąć oko na posty niektórych forumowiczów z dysleksją, dysgrafią czy inną dysą. Ale Tobie to nie przystoi.
                              Niniejszym składam samokrytykę. Ostatnio opuściłem się i robię zbyt dużo błenduf.

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Zapomniałam - ostatnio wypiłam 2 Carlsbergi i to nawet bez obrzydzenia Czyżby to piwo robili tylko ze słodu?
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎