Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Ciekawe" opisy piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    "Ciekawe" opisy piw

    Natknąłem sie w sieci na "ciekawy" opis Brackiego.
    Link umieszczam, żeby nie być gołosłownym


    A treść na wypadek jakby ktoś kiedyś chciał się dowiedzieć o co chodziło a link już by nie działał:
    "bardzo dobre piwo, jedo z lepszych jakie piłem w życiu według mnie od niego lepszy jest tylko żywiec, warka czerwona, tyskie i żubr, niestety dostepne jest ono tylko w sklepach i barach w rejonie zawiercia koło cz-wy, naprawde dobre piwo polecam".
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
    według mnie od niego lepszy jest tylko żywiec, warka czerwona, tyskie i żubr

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Paranoja jakaś
      Dołącz do tego tematu ankietę: śmiac się czy płakać
      Ten Zawierciański amator piwa chyba dostał cegłówką w głowę w dzieciństwie.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #4
        Trochę przesadzacie.
        Fakt, iz ktoś napisał coś o Brackim już jest jakimś plusem, a to że lepsze od Brackiego jest parę masówek to już inna bajka. Najważniejsze jest to iż zauważył Brackie, może z czasem zauważy, że jest najlepsze.

        Ta cegłówka to już całkiem nie na miejscu.
        Last edited by arzy; 10-06-2005, 16:33.
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
          Ta cegłówka to już całkiem nie na miejscu.
          Może faktycznie za mocno powiedziane, ale chyba dobrze wiesz o co chodzi. Na miejscu Brackiego po takiej opini o nim poprostu bym wyszedł z tego kogoś z powrotem na powierzchnię

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • cororo
            • 04-2003
            • 766

            #6
            Niestety społeczeństwo jest niedoinformowane szary klient nie ma świadomości o innych piwach niż Żywiec,Tyskie,Okocim,Warka czy ostatnio tani i wszędzie dostepny Żubr nic na to nie da sie chyba poradzić.

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              Co racja to racja. Ale nie zapominajmy, że w większości nie mamy pojęcia o innych produktach. Komuś z na smakuje serek Danio albo woda ,którą reklamowała była słynna modelka. A smakosze się śmieją z nas ,że jemy jakiś sztuczny serek i pijemy kranówe. Nie ganił bym tego muzyka za brak wiedzy, przynajmniej nie wypowiada się w sposób wulgarny opisując piwo i nie próbuje robić z siebie smakosza.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #8
                Czyli jeśli jest to osoba publiczna to jest ok ale jeśli na forum wejdzie ktoś nowy i w profilu ma wpisane, że jego ulubionym piwem jest któreś z tych "wielkich" to ma pojechane po całości. No to chciałbym wiedzieć o co tu chodzi
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • lzkamil
                  kierowca bombowca
                  • 01-2003
                  • 3611

                  #9
                  Drobny szczegół - autorem opisu nie jest rapper Sidney Polak tylko gość forum na jego stronie o ksywce dzolos. A poza tym się zgodzę z Bakłażankiem.
                  Last edited by lzkamil; 10-06-2005, 23:50.
                  Lepszy jabol pod okapem
                  niż GŻ, CP i KP !


                  Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                  Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                  Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                    Czyli jeśli jest to osoba publiczna to jest ok ale jeśli na forum wejdzie ktoś nowy i w profilu ma wpisane, że jego ulubionym piwem jest któreś z tych "wielkich" to ma pojechane po całości. No to chciałbym wiedzieć o co tu chodzi
                    To nie tak. Jeżeli pojawia się nowy forumowicz ,który uwielbia np. Tyskie to zdarza się, że jest mu to wypominane ale nie obrzuca się takiej osoby wyzwiskami. Namawia się taką osobę do próbowania innych piw, eksperymentowania, a nie trwanie przy jednej marce i upieranie się, że jest najlepsza choć innych się nie próbowało. Jak pisałem w innym temacie, jeżeli osoba piła wiele piw i ciągle jej smakuje Tyskie no niech i tak będzie.

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      #11
                      Tak czy inaczej osoby takie są w mniejszym bądź większym stopniu w jakis sposób dyskryminowane
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Posiadanie własnego zdania na temat czyichś upodobań i podzielenie się tym z innymi, nie jest dyskryminacją.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                          Paranoja jakaś
                          Dołącz do tego tematu ankietę: śmiac się czy płakać
                          Ten Zawierciański amator piwa chyba dostał cegłówką w głowę w dzieciństwie.
                          Oj trochę dystansu do samych siebie też by nam się przydało.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #14
                            Mi nie chodziło o to, że ktoś jest "pajac" dlatego że lubi takie czy takie piwo. Jestem tylko pod negatywnym wrażeniem tego co reklamy robia z konsumentem. Ktoś znalazł fajne piwo -Brackie, ale przyzwyczajony jest, że ogół społeczeństwa twierdzi, że to piwa typu Żywiec są wyznacznikami dobrego piwa i nawet jak znalazł coś ciekawszego to mu wstyd przyznać na popowym forum Sydneya Pollaka, żę może być coś lepszego od Żywca.

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • slawekkazek
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 544

                              #15
                              niestety dostepne jest ono tylko w sklepach i barach w rejonie zawiercia koło cz-wy, naprawde dobre piwo polecam
                              Buszuję w tym rejonie, ale jako żywo - Brackiego - niemal nie uświadczyłem (na palcach jednej ręki - 2 sklepy, 0 knajp). Czy aby na pewno o to piwo chodzi ????

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎