Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

magick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • voy
    Junior
    • 06-2005
    • 3

    magick

    Witam i proponuję trochę magii..Warto chyba używać kalendarza biodynamicznego/dostępny w niektórych kioskach i sklepach ze zdrową żywn./Opiera się on głównie na fazach księżyca./W każdym miesiącu jest parę dni /liścia/ w których nie powinno się zaczynać fermentacji...to działa...Meister Hevelius też podobno korzystał z takiego-wiadomo astronom-piwowar.pozdro.Wojtek
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    A dla mnie to jakaś paranoja. Przesądy i tyle. Herezje. Wiejskie głupoty i jakieś inne New Age'owskie robienie ludziom wody z mózgu. Dziś jest noc świetojańska więc jak dziś postawie warkę to będzie naprawdę świetna. Wszystkie żywioły wejdą do mojego gara i wytwoprza tyle magi, że nawet w 30 dniowy upał piwo mi nie skiśnie i będzie pachniało kwiatem paproci. A ponadto będzie miało właściwości afrodyzjaka jeeli w kuchni bedzie stała dziewica, ale tylko pod warunkiem, że akurat czarny kruk ani zielona wiewiórka, o wielkim króliku górskim nie mówiac nie będą mi zaglądały przez okno z lewej strony

    A koledze proponuje wypełnic profil
    Last edited by Shlangbaum; 24-06-2005, 08:52.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • voy
      Junior
      • 06-2005
      • 3

      #3
      tak tylko chciałem wywołać ferment ...i to w XXI wieku..!
      ale ja będę się trzymał swoich zabobonów dalej

      Comment

      • Wielki_B
        Senior
        • 02-2005
        • 1968

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika voy
        Witam i proponuję trochę magii..Warto chyba używać kalendarza biodynamicznego/dostępny w niektórych kioskach i sklepach ze zdrową żywn./Opiera się on głównie na fazach księżyca./W każdym miesiącu jest parę dni /liścia/ w których nie powinno się zaczynać fermentacji...to działa...Meister Hevelius też podobno korzystał z takiego-wiadomo astronom-piwowar.pozdro.Wojtek
        Założony wątek jak najbardziej "pasuje" do wybranej przez kolegę ścieżki:
        Browar.biz > Forum Browaru > Piwo > Browarnictwo amatorskie > Twoje warzenie > magick
        Wypadałoby jeszcze tylko coś tu uwarzyć...

        Comment

        • garfunkel
          Senior
          • 04-2005
          • 1068

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          A dla mnie to jakaś paranoja. Przesądy i tyle. Herezje. Wiejskie głupoty i jakieś inne New Age'owskie robienie ludziom wody z mózgu. Dziś jest noc świetojańska więc jak dziś postawie warkę to będzie naprawdę świetna. Wszystkie żywioły wejdą do mojego gara i wytwoprza tyle magi, że nawet w 30 dniowy upał piwo mi nie skiśnie i będzie pachniało kwiatem paproci. A ponadto będzie miało właściwości afrodyzjaka jeeli w kuchni bedzie stała dziewica, ale tylko pod warunkiem, że akurat czarny kruk ani zielona wiewiórka, o wielkim króliku górskim nie mówiac nie będą mi zaglądały przez okno z lewej strony

          A koledze proponuje wypełnic profil
          Nie do wiary! Kolega wątpi w moc dziewic, wiewiórek i kruków- bacz, abyś dziś nie padł ofiarą jakiej dziewicy

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
            Nie do wiary! Kolega wątpi w moc dziewic, wiewiórek i kruków- bacz, abyś dziś nie padł ofiarą jakiej dziewicy
            dziewicy -proszę, bardzo chętnie -nawet w towarzystwie mieszkańców lasu. Dobre piwko też nie zaszkodzi, tak dla dziewicy, dla kurażu

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • garfunkel
              Senior
              • 04-2005
              • 1068

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
              dziewicy -proszę, bardzo chętnie -nawet w towarzystwie mieszkańców lasu. Dobre piwko też nie zaszkodzi, tak dla dziewicy, dla kurażu
              "Trzeba zabić czarnego kota i wyłupić mu oczy, potem włożyć je do dwóch jaj czarnej kury, po oku w każde jajo. Potem trzeba pozostawić jaja, by zgniły w kupie końskiego łajna, a z każdego z nich zrodzi się diablę, które następnie odda (...) się na usługi, zapewniając wszystkie rozkosze tego świata. Ale niestety, aby magia miała skutek, niewiasta, której miłości się pragnie, musi splunąć na jaja, zanim zostaną zagrzebane w łajnie(...)" [U. Eco;Imię róży]
              Nie mogłabym nie pomóc w zacnym przedsięwzięciu . Proszę się zastosować, powodzenia życzę .
              Chyba, że znasz jakie prostsze sposoby Ale nie może to być...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎