Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur (?), Faxe 10% Extra Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Van Pur (?), Faxe 10% Extra Strong

    gotowy do oceny

    Co prawda nie wiem w tym momencie na 100% czy było i jest warzone jeszcze w Van Purze, ale najwyżej się poprawi.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Viktor
    Senior
    • 04-2002
    • 617

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor złoty [4.5]
    Piana: Biała, drobna , ale zbyt szybko znika [2.5]
    Zapach: Przyjemny zapach owocowo -chmielowy [4]
    Smak: Alkohol przebija zbyt mocno [3]
    Wysycenie: Gazowanie na dobrym poziomie [4]
    Opakowanie: Przeciętne [3]
    Uwagi: Piwo bardzo wytrawne, goryczka narasta w miarę picia.
    Zakupione w sklepie "SEZAM" w Radomiu

    Moja ocena: [3.425]

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Takie głębokie złoto. [4]
      Piana: Nawet była, średnio trwała. [3.5]
      Zapach: Jak na takowe piwo przystało: sporo aż drapiącego słodu oraz chmiel. [3.5]
      Smak: Lubię to piwo, także dobre w wersji licencyjnej. Obok intensywnego słody, mamay tu spore nachmielenie. W sumie wypijalne bardzo mocne piwo. Jakoś nie czuję za dużo alkoholu. [4]
      Wysycenie: Nawet spore. [4]
      Opakowanie: Nic specjalnego, ale przyczepić sie nie mogę. [3.5]
      Uwagi: Piwko nabyte w moim ulubionym sklepie po drodze do domu.

      Moja ocena: [3.75]

      Comment

      • Tacchinardi
        Gość
        • 09-2005
        • 8

        #4
        Fax RULEZ!!!!! 10% alkoholu w piwku to jest coś :-). Można się przyczepić do tego, że za bardzo podjeżdża gorzałą. Jednak wytrawnym smakoszom na pewo to nie przeszkadza. Wg mnie zdecydowany lider wśród mocnych piw.

        Comment

        • Scriptus
          Senior
          • 04-2006
          • 189

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Klarowny bursztynowy kolor, wolałbym, żeby był trochę ciemniejszy [4.5]
          Piana: Piana słaba, średnioziarnista, szybko zniknęła całkiem [4]
          Zapach: Porządny piwny zapach, jak na tak mocno alkoholowe piwo na plus należy zaliczyć, że alkohol nie dominuje jego zapachu. [4.5]
          Smak: Silna goryczka prawdopodobnie przykrywa smak alkoholu, brak mi trochę słodowego smaku właściwego dla strongów, ogólnie , niezłe piwko, z charakterkiem, ma swój własny styl [4.5]
          Wysycenie: Nasycenie w porządku, nie za mocne, nie za słabe, szkoda tylko, że nie utrzymało piany na odpowiednim poziomie [4.5]
          Opakowanie: Puszka czarna aż zanadto, z czarnym rogatym diabłem, może tak ma być, jednak nie jest to zbyt "wyszukany" projekt [4]
          Uwagi: Lubię mocne piwa, a do tego z pewnością wrócę, choć mam innych "faworytów"

          Moja ocena: [4.425]
          Nic lepszego od Brackiego :)

          Comment

          • granat862
            Senior
            • 12-2004
            • 945

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny bursztyn. [4]
            Piana: Średniopęchezykowa, średniowysoka szybko znika.Niespodziewałem się tego:P [3]
            Zapach: Intensywny owocowo-chmielowy. [3.5]
            Smak: Bardzo wyraźna goryczka stara się tłumić alkohol, piwo ciężkie, nie dopiłem do końca. [2.5]
            Wysycenie: Wysokie [4]
            Opakowanie: Puszka 0,5 nie zachwyca, a w czteropaku z daleka wygląda jak czteropak Tatry brak miejsca warzenia. [2.5]
            Uwagi: Pokusiłem się na szklaneczkę dodawaną do czteropaku, raczej juz nie wrócę do tego piwa.

            Moja ocena: [3.075]
            Last edited by granat862; 13-06-2009, 10:51.
            Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

            Comment

            • disease
              Member
              • 08-2009
              • 80

              #7
              Kolor: złoty [4]
              Piana: średnia [3]
              Zapach: mocny słodowy zapach, niestety tochę mdły [3]
              Smak: dobry wyważony smak jak na tak mocne piwo i normalna gęstość. Pije się lekko [5]
              Wysycenie: dobre, gdyby było bardziej gęste to za duże ale w tym układzie idealnie [5]
              Opakowanie: może być [4]
              Uwagi: piwo pije się dobrze i nawet przy dużych ilościach nie zbiera na rzyganie. Kac po nim niewielki co zachęca do kolejnej przygody z tym piwem.

              Comment

              • disease
                Member
                • 08-2009
                • 80

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: złoty [4]
                Piana: średnia [3]
                Zapach: mocny słodowy zapach, niestety tochę mdły [3]
                Smak: dobry wyważony smak jak na tak mocne piwo i normalna gęstość. Pije się lekko [4.5]
                Wysycenie: dobre, gdyby było bardziej gęste to za duże ale w tym układzie idealnie [5]
                Opakowanie: może być [4]
                Uwagi: piwo pije się dobrze i nawet przy dużych ilościach nie zbiera na rzyganie. Kac po nim niewielki co zachęca do kolejnej przygody z tym piwem.

                Moja ocena: [3.8]

                Comment

                • Mario_Lopez
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 991

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bursztynowy, klarowny. [4]
                  Piana: Mimo lania z dosyć dużej wysokości, pojawiła się na kilka sekund, po czym zniknęła, nie zostawiając po sobie najmniejszego śladu. [1.5]
                  Zapach: Słodowo - spirytusowy. [2.5]
                  Smak: Dla mnie tragedia, jak woda zmieszana ze spirytusem. [1.5]
                  Wysycenie: Dość duże, odbija się po prawie każdym łyku. [3]
                  Opakowanie: Wygląda jak 90% mocnych piw w Polsce, czarna puszka, nic szczególnego. [3]
                  Uwagi: Widzę, że większości z oceniających smakuje to piwko, dla mnie jest obrzydliwe, tutaj nawet mocne zmrożenie nie pomaga złagodzić ordynarnego smaku alkoholu.

                  Moja ocena: [2.125]
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                  EBE EBE

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9729

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dla mnie tragedia, jak woda zmieszana ze spirytusem.
                    Wybacz, Mario, ale jako znany oberżyświat muszę Cię uświadomić - woda zmieszana ze spirytusem to wódka czysta jest . Ewentualnie, cytując Gustlika Jelenia, "tata z mamą" .

                    Comment

                    • Mario_Lopez
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 991

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wybacz, Mario, ale jako znany oberżyświat muszę Cię uświadomić - woda zmieszana ze spirytusem to wódka czysta jest . Ewentualnie, cytując Gustlika Jelenia, "tata z mamą" .
                      Czy aż takim wielkim błędem jest nazwanie wódki, wodą ze spirytusem?
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                      EBE EBE

                      Comment

                      • PiotrGujski
                        Junior
                        • 09-2005
                        • 7

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Zbyt jasny jak na piwo tej mocy. Oczywiście odróżnia się od swego odpowiednika jasnego pełnego. [3.5]
                        Piana: Przez cały czas picia utrzymywała się cienka warstwa. [4]
                        Zapach: Zbyt alkoholowy. [3.5]
                        Smak: Początkowo zbyt alkoholowy, potem staje się bardziej piwny i to w stronę nut chmielowych, co nie jest częste u piwa tej mocy. [4.5]
                        Wysycenie: Idealnie skomponowane ze smakiem. [5]
                        Opakowanie: Mimo czarnego koloru rzuca się w oczy, skomponowane na zasadzie kontrastu z odpowiednikiem jasnym pełnym (tamten jest biały) [5]
                        Uwagi: Zdecydowanie polecam jako dodatek do ciężkostrawnych potraw.

                        Moja ocena: [4.1]

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎