Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.09.09-11 - Krasnystaw, 35. Chmielaki Krasnostawskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fukfuk
    Senior
    • 09-2003
    • 175

    2005.09.09-11 - Krasnystaw, 35. Chmielaki Krasnostawskie

    Data jak wyżej, poza tym - patronem honorowym XXXV Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie 2005" jest Bractwo Piwne.
    Bractwo będzie też w tym roku współorganizowało Konsumencką Ocenę Jakości Piwa.
    W związku z tym mam nadzieję, że uda się fakt istnienia takiej degustacji oraz jej wyniki nagłośnić.
    Co do programu - na stronach Krasnegostawu (www.krasnystaw.pl) jeszcze nie ma tegorocznych propozycji. Nie wiadomo też, jakie browary sie pojawią, przed rokiem były prawie tylko koncerny.
    Inne atrakcje: koncerty, w tym folklorystyczne, kiermasze ludowe, giełda kolekcjonerska z elementami piwnymi.
    Poczta co roku wydaje okolicznościowy chmielakowy stempel.
    Przejrzałem "chmielakową" dyskusję z zeszłego roku. W Krasnymstawie jest kilka-kilkanaście internatów , wszystkie są dostępne jako tanie lub bardzo tanie miejsca noclegowe, najodleglejszy jest jakieś dziesięć minut spacerem od centrum wydarzeń.
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #2
    Coś dużo imprez szykuje się na poczatku września.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
      Coś dużo imprez szykuje się na poczatku września.
      Szczególnie w drugim tygodniu września
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • fukfuk
        Senior
        • 09-2003
        • 175

        #4
        Prawdą jest, że to bardzo oblegany weekend....

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          To już conajmniej (co najmniej?) trzecia impreza w ten sam weekend Jeśli 67 forumowiczow wpisało się na Zlot, to raczej siła nas w Krasnymstawie sie nie pojawi. Ze Slavoyem juz 2 lata temu mieliśmy zamiar zwizytować Chmielaki, do tej pory jak widac nam się nie udaje. Może za rok....
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #6
            Pomyślę, bo chciałbym zajrzeć na Chmielaki. A Ty Fukfuku co robisz o tej porze w sieci zamiast na spotkaniu Bractwa? Choć przyznaję, że mnie dzisiaj deszcz zniechęcił do wybrania się...

            Comment

            • fukfuk
              Senior
              • 09-2003
              • 175

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
              A Ty Fukfuku co robisz o tej porze w sieci zamiast na spotkaniu Bractwa? Choć przyznaję, że mnie dzisiaj deszcz zniechęcił do wybrania się...
              Jestem już z powrotem. Oderwałem się na chwile od sieci, szybciutko na zebranie w deszczu pod wiatr, potem i znowu tutaj

              Comment

              • Borysko
                Senior
                • 02-2004
                • 1144

                #8
                Proszę się przyznawać, czy ktoś z forum odwiedzi tą imprezę?

                Comment

                • arno
                  Member
                  • 10-2004
                  • 60

                  #9
                  Mogę się poświęcić.

                  Comment

                  • calvus
                    Junior
                    • 05-2005
                    • 18

                    #10
                    Strona juz jest: http://www.krasnystaw.pl/chmiel/chmielaki_2005.htm

                    Comment

                    • arno
                      Member
                      • 10-2004
                      • 60

                      #11
                      Około godziny 16 piwo lało się z wielu kijów.
                      Oczywiście wszyscy wielcy.
                      Z mniejszych: Amber, Janów, Jagiełło, Krajan, Jabłonowo.

                      Comment

                      • Lacriferno
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 783

                        #12
                        Zawitałem tam dziś na kilka godzin. Niestety, jako kierowca nie mogłem degustowć niczego na miejscu. Za to moi znajomi dorzucili swój wkład do obrotów wielu browarów. Bardzo cieszy obecność wspomnianych wyżej mniejszych browarów, miejmy nadzieję, że z roku na rok będzie ich przybywać. A co smuci? To, że największą popularnością cieszą się duże koncerny piwne, znane z reklam TV, mniejsze i zarazem mniej znane browary traktowane są po macoszemu przez chyba wiekszość bywalców. Wiadomo, nie stać ich pewnie na reklamę to i piwo warzą marne. A co przeraża? Na przykład to: siedzi sobie kilku kolesi pod parasolami Harnasia, w pewnej chwili jeden z nich wyciąga z kieszeni "ćwiarteczke" i uzupełnia zawartoscią buteleczki piwo swoje i kolegów. Wiadomo, ze nie od każdego należy wymagać, by był smakoszem piwa, ale do jasnej ch..., po to są takie imprezy, by się tego piwa napić, a nie pajacować. Dla mnie ważne jest to, że uzupełniłem nieco zapasy, a teraz biorę się za jabłonowskiego Belfasta .

                        Comment

                        • Dreamer
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1576

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno
                          siedzi sobie kilku kolesi pod parasolami Harnasia, w pewnej chwili jeden z nich wyciąga z kieszeni "ćwiarteczke" i uzupełnia zawartoscią buteleczki piwo.
                          Z cyklu: pomysł na to, jak spożywać koncerniaka
                          (niezłe, choć do Harnasia akurat nieszczególnie coś mam)
                          Blog: Piwna Brytania

                          Comment

                          • arno
                            Member
                            • 10-2004
                            • 60

                            #14
                            Cieszy absolutny brak zainteresowania przy namiocie Lecha
                            Obok skromy Krajan był oblegany

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #15
                              O Krajanie słyszałem przed momentem od Borysko. Podobno porter i Irlandzkie Mocne cieszyły się ogromnym powodzeniem i zabrakło wersji butelkowej

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎