Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łopuszańska 36A, Bar Tipo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pulas
    Senior
    • 08-2001
    • 965

    Łopuszańska 36A, Bar Tipo

    Na ulicy Łopuszańskiej przed wiaduktem nad WKD (patrząc od strony Al. Krakowskiej) znaduje się bar Tipo. Jeżeli weźmiemny pod uwagę, że to bar a nie restauracja, to potrawy są naprawdę smaczne a ceny niezbyt wygórowane. Polecam szczególnie smażone boczniaki - pycha!
    Co zaś do piwa, bo bar ten sprzedeje z beczki produkty Kompanii - dojlidy, lech, tyskie.
    Jest też spory wybór piw butelkowych i co ciekawe ostatnio pojawił się Lwówek Śląski (książęce) - szkoda, że tylko butelkowy, ale zawsze miło gdy można wypić to piwko w knajpie.
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"
  • Ark
    .
    • 04-2003
    • 414

    #2
    Jest również całkiem sympatyczny ogródek.
    Dawno już tam nie byłem...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      Na stronie www podają, że bar otwarty tylko do 19. Krótko trochę, ale menu jak na bar całkiem spore i urozmaicone. Pierwszy raz słyszę np coś takiego jak Kotlet Gordon, albo Kotlet Radziwiłł. Nigdy tam nie byłem, ale chyba zajrzę. Jest jeszcze catering, jak podają na stronie

      Comment

      • Ark
        .
        • 04-2003
        • 414

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
        Na stronie www podają, że bar otwarty tylko do 19. Krótko trochę
        To dlatego, iż większość klienteli stanowią pracownicy okolicznych firm oraz policjanci .
        Miejscowej ludności jest niewiele.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • artska1
          Junior
          • 03-2008
          • 1

          #5
          Beznadziejny bar, odgrzewane jedzenie, często z poprzedniego dnia, hamska obsługa, normalny klient jest traktowany jak intruz, po zjedzeniu kłopoty żołądkowe, ten bar to pozostałości po PRL-u.

          Comment

          • gremmi
            Junior
            • 01-2009
            • 1

            #6
            bar tipo

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika artska1 Wyświetlenie odpowiedzi
            Beznadziejny bar, odgrzewane jedzenie, często z poprzedniego dnia, hamska obsługa, normalny klient jest traktowany jak intruz, po zjedzeniu kłopoty żołądkowe, ten bar to pozostałości po PRL-u.
            TY CHYBA TAM NIGDY NIE BYŁEŚ SKORO TAK MÓWISZ, JA TAM STOŁUJĘ SIĘ OD PONAD 2 LAT I WRĘCZ PRZECIWNIE , MAM SAME POZYTYWNE OPINIE NA TEMAT TEGO BARU,,, I MACIE RACJE NAJFAJNIEJ JEST LATEM JAK JEST OGRÓDEK , A TERAZ MAJĄ TEZ FILIE, NA PRZEDPOLU .. TEZ WARTO ODWIEDZIC MI SIE TAM PODOBALO...

            AAA NO I JESZCZE FAJNE JEST TO ,ZE CODZIENNE JEST INNE DANIE DNIA.. DZIEKI TEMU JEDZENIE MI SIE NIE NUDZI

            POZDRAWIAM

            KAJA

            PS. jeśli już kogoś oceniasz to chociarz spawdzaj ortografie w slowniku

            Comment

            • Promil03
              Senior
              • 10-2007
              • 2833

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gremmi Wyświetlenie odpowiedzi

              PS. jeśli już kogoś oceniasz to chociarz spawdzaj ortografie w slowniku
              A może kupicie we dwoje słownik poprawnej polszczyzny i poczytacie razem?

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Gremmi mogłaby też wysypać okruchy z klawiatury, bo się capslock zaciął.

                Ponadto nie wiemy najważniejszego - jakie piwo tam mają?

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎