Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Warz Session IPE!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 09-08-2005, 09:37
dzuk dzuk is offline
Member

Miejscowość: Suwałki
Standardowy Otwarcie sezonu 2005/2006 u dzuka

Jak pogoda się utrzyma, to trzeba powaznie myśleć o rozpoczęciu nowego sezonu .

Co prawda po ostatniej kampani zostało mi jeszcze sporo piwa, ale zapewne w trakcie się wyczerpią zapasy.

W tym sezonie powinny mi zniknąć problemy z zaopatrzeniem w butelki, sam już straciłem rachubę ile ich nazbierałem, a mój kolega po fachu ma smykałkę to zbierania szkła więc nie pownno zabraknąć. Waga, muszę kupić jakąś wagę, ostatnio dawałem ciała i mierzyłem na oko, potem jak zwarzyłem dokładnie okazało się, że dawałem za mało około 30%. Potem się dziwiłem czemu taki mały baling wychodzi. Ale te doświadczenie nie poszło na marne, ponieważ nauczyłem się perfekcyjnie filtrować i wysłądzać do ostatniego kawałeczka cukieru słodowego.
Mam w zamyśle zwiększenie nachmielenia piwa, te co robiłem ostatnio jest dość gorzkie ale z czasem gorycz zanika. Trzeba w miarę szybko pić ale kto tyle wypije .

A zacznę chyba od razu od pszenicznego, nie wyrobiłem się ze zrobieniem w poprzednim sezonie, pozatym żytnie i klasycznie różne co wyjdzie.

Tak więc startuję już nie długo tydzień dwa no chyba, pogoda mocno się załamie.
Odpowiedz cytując
Stare 09-08-2005, 09:50
Fotka Użytkownika: may
may may is offline
Senior

Miejscowość: Białystok
Standardowy

Mam nadzieję na degustacje "owoców" nowego sezonu. Powodzenia
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania