Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poszukuję monitora

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Senior
    • 03-2003
    • 3467

    Poszukuję monitora

    Mój 10-letni monitor odmówił mi kilka dni temu posłuszeństwa i padł ze starości
    Niestety od 2 miesięcy jestem na bezrobociu i nie stać mnie na nowy, a bez monitora to tak jakoś używanie komputera nie wychodzi...
    Poszukuję jakiegoś miłosiernego Forumowicza, który mógłby udostępnić mi monitor nieodpłatnie, bądź też który mógłby zaczekać, póki nie znajdę pracy i nie dostanę wypłaty, abym mogła za monitor zapłacić.
    Monitoru potrzebowałabym od połowy września (teraz przez miesiąc będę się alienować), więc może przez ten czas znajdzie się ktoś, kto będzie mi w stanie pomóc?

    Z góry dziękuję i obiecuję odwdzięczyć się również moim pierwszym domowym piwem, o ile okaże się ono wypijalne...
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Cyborg, mam monitor, moge oddać za darmo, też ma 10 lat, ale jeszcze działa Zgłoś sie pod koniec sierpnia - no, chyba, że dzisiaj, bo jutro rano wyjeżdzam
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      W dodatku jest to minitor pancerny - w sam raz dla Cyborga
      Gwarantowane przeżycie upadku ekranem w dół z ~1,2m.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        #4
        To zgłoszę się we wrześniu w takim razie, bo tak na cito to chyba nie dam rady.
        Tylko może ten monitor to tylko działa na wysokościach? A u mnie to nawet windą się przejechać nie będzie mógł...
        W takim razie zadzwonię i zaanonsuję się telefonicznie do Przytułku.
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Tu jest monitor za jedyne 4 zł: http://www.allegro.pl./show_item.php?item=60771884

          Comment

          • Ark
            .
            • 04-2003
            • 414

            #6
            Idealny na tapetę
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Dobra wiadomość dla Cyborga: mój NEC wrócił z serwisu, Daewoo free to go!

              Wysłałam w piątek, dotarło do nich w poniedzialek, a wczoraj wieczorem kurier mi go przytachał. Opis naprawy: "wymiana matrycy LCD".

              najwyraźniej to jakiś częsty przypadek w tych monitorach, skoro tak szybko mnie zalatwili.

              W ciągu tych paru dni na 14 calowym Daewoo dzisiaj moja 17-stka poraża mnie wielkością ekranu
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                #8
                Hura! Niedługo się zgłoszę
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎