Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków, Kobierzyńska 61, sklep Maria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #16
    Jest jeszcze Jurand Koźlak (2,3)
    Przybyły:
    Głubczyce Core Beer (2,7)
    Amber Koźlak (3,2) i Żywe
    Belgia Koźlak (3,2)
    Strzelec Porter
    Stary Kraków Smocza Głowa Amber Ale (3,1)
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • arrese
      Junior
      • 06-2007
      • 8

      #17
      Odwiedzilem dzis ten sklep a tu szok Noteckie niepast. 2.35 ,Eire 2.5!!!

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #18
        Potwierdzam Noteckie pod oboma postaciami obecne. Z ciekawostek polskich Pilsener z Jabłonowa w cenie jakoś 1,2 zł bodajże oraz końcówka jurandowego Koźlaczka z Olsztyna. Poza tym Żywe i Koźlak z Bielkówka i dyniowe Core w dobrej cenie 2,7zł. Wybór bardzo duży, a ceny bardzo raczej niskie
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #19
          Noteckie na chwilę zniknęło, podobnie jak Jabłonowo, z tego ostatniego została tylko puszka. Dostawa z Czarnkowa jest juz w drodze i jutro powinna planowo nadejść W drodze jest rownież niepasteryzowany Ciechan
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #20
            I to mi się podoba! Tak trzymać. Dla mnie to koniec miasta, ale raz na jakiś czas można się tam udać.
            Last edited by e-prezes; 02-08-2007, 15:51.

            Comment

            • arrese
              Junior
              • 06-2007
              • 8

              #21
              Od wczoraj sa Ciechany wyborne 2,10 mocne 2,30 miodowe 3,50 sa tez male baczki

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #22
                No i noteckie powróciło, i to w 3 postaciach. Do Jasnego i Eire doszedł Pils
                Pojawiła się także Belgia Cobra Premium.
                Reszta podobnie jak poprzednio.
                Last edited by MarcinKa; 07-08-2007, 22:54.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #23
                  Nie wytrzymam... jak jeszcze pojawią się tam "belgi" z Belgium's Best to chyba z plecakiem przyjadę. Na razie spróbuję jutro w wolnej chwili. A przy okazji podrzucę info znajomym z tego rejonu, że mają naprawdę najlepszy sklep z piwny w Krakowie prawie pod nosem.
                  Last edited by e-prezes; 07-08-2007, 23:39.

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    #24
                    Fortuna...

                    Panie i Panowie. Niewykluczone, że na Kobierzyńskiej pojawi się asortyment z Fortuny. Wypadało by jednak wcześniej hm.. zachęcić nieco do tego właścicieli To jak chcemy Fortuny w Krakowie?
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #25
                      Permanentny brak czasu sprawia, że nie mam kiedy tam podskoczyć. Jestem jednak "za".

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Permanentny brak czasu sprawia, że nie mam kiedy tam podskoczyć. Jestem jednak "za".
                        Ech, e-prezesie ręcę opadają... Miałeś "zachęcić", a nie "zniechęcić". Po informacji w stylu "nie mam kiedy tam podskoczyć" już widzę te skrzynki z Fortuną rosnące na zapleczu "Marii"
                        Last edited by delvish; 20-08-2007, 20:57.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #27
                          Dobra, podskoczę tam pojutrze. Mam kumpla w pobliżu, to go tam znów naślę, coby coś kupił. BTW, Fortuna Ciemna jest dla mnie za słodka, ale smoków nie piłem. Ciechany też zakupię. Jak jest z kaucją za np. Ciechanów, Czarnków i Fortunę?
                          Last edited by e-prezes; 20-08-2007, 21:05.

                          Comment

                          • delvish
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 3508

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dobra, podskoczę tam pojutrze. Mam kumpla w pobliżu, to go tam znów naślę, coby coś kupił.
                            I o to chodzi
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            BTW, Fortuna Ciemna jest dla mnie za słodka, ale smoków nie piłem. Ciechany też zakupię. Jak jest z kaucją za np. Ciechanów, Czarnków i Fortunę?
                            Ja niestety żadnego piwa z Fortuny nie piłem, więc popróbować jestem gotów. Co do kaucji za Fortunę to trudno powiedzieć, ponieważ sprowadzenie jej jest, w fazie planów. Ciechan 0,5l jest w ŻGB, mały w bączkach, ale kaucji ani jednego, ani drugiego nie pamiętam. Czarnków bezzwrotny.
                            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                            (Frank Zappa)

                            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              #29
                              Ja na Fortunę też reflektuję, zwłaszcza Złoty Smok i Komes!!!
                              Ciechan 0,5l jest zwrotny.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                #30
                                Prawie pełny asortyment Fortuny ma nadejść ok. środy Niestety nie będzie Komesa z powodu jego braku w magazynie Fortuny W najbliższym czasie mają pojawić sie też czeskie piwa takie jak Primator, Opaty z Opavy i wyroby z Browaru Rohozec. Z produktów polskich, których w sklepie dotychczas nie było pojawiły się Złote Lwy i Jagiełło Mocny.
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎