Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów, Super Piwko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Grybów, Super Piwko

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasno złocisty - jaśniejszy od bercika [3.5]
    Piana: trzyma się długo na początku obfita [4]
    Zapach: cierpko kwaśny nie zachęca do picia [2.5]
    Smak: jaki zapach taki i smak lekko kwaskowe pod tą nutą czuć odrobinę chmielu ale to wszystko przykryte metalicznym posmakiem [2.5]
    Wysycenie: Do końca unosiły się pęcherzyki gazu - jednym słowem ok [4]
    Opakowanie: butelka euro - rtykieta sfatygowana a na niej kufel z piwem , na kontretykiecie napis - "piwo klasy premium o wyjatkowej jakości" - "lekka" przesada [2.5]
    Uwagi: kupione tylko dla etykiety , i nic więcej jeśli Grybów to Góralskie.

    Moja ocena: [2.775]

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Nawet nie bede się wdawał w oceny - bardzo, bardzo nijakie, z pływającymi brzydkimi farfoclami. Tylko piana jest w porządku.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jasnoziste, klarowne, spodziewałm się słomkowego, miłe zaskoczenie [5]
        Piana: średniopęcherzykowa w kolorze ecru, osadza się w małej ilości na szkle [3.5]
        Zapach: prawie niewyczuwalny, słabiutki, to co czuję to slodowy zapach [3]
        Smak: lekke chmielowa goryczka, jak dla mnie zbyt opłytki, wodniste [3.5]
        Wysycenie: nagazowanie bez zarzutu [5]
        Opakowanie: euro, tyrochę tandetna etykieta z kiepskiego papieru, gładki kapsel [3]
        Uwagi: dośc smaczne stołowe piwo, bez skrupułów mozna się go napić, zakupione w sklepiku przybrowarnianym

        Moja ocena: [3.45]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          nie chcąc dublować opisu becika muszę się tylko z nim zgodzić. lekkie piwo na upał.

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            lekkie piwo na upał.
            chyba na saharze, bo w miejscu gdzie jest dostępne cokolwiek mokrego- i niekoniecznie piwo- to ja wybieram wszystko inne.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              szczerze powiedziawszy to nie jest to piwo do którego wrócę, jak większość, ale przy swojej lekkości (tudzież wodnistości ) nie daje po kasku.

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jaśniutka słomka. Dość odpowiedni do charakteru piwa. [4]
                Piana: Średnio duża, w miarę jednorodna i trwała. Długo trzyma się czapa, później wolniutko zaczyna opadać. [4]
                Zapach: Ładny, dość typowy słodowo chmielowy. Wyczuwalne leciutki metaliczne nutki. [3.5]
                Smak: Leciutkie piwo. Słodowo chmielowy smak, delikatny, nienajgorszy. Wodniste trochę. Goryczka znikoma, prawie nieobecna. Mało intensywny słodowy posmak szybko ulatuje z ust. Poważny mankament to metaliczny posmak. Początkowo mocny. [3.5]
                Wysycenie: Bardzo mocne nagazowanie. Do samego końca ładnie pracuje ożywiając piwo. Bąbelki wydają się być drobniutkie. Z kufla było fajne, ale z butelki zagazowuje żołądek nieprzyjemnie. W trakcie picia z butelki wręcz pieni się w ustach. [4]
                Opakowanie: Bardzo przeciętne. Tandetne, etykiety niestarannie naklejone, goły kapsel, brak zawartości ekstraktu. [2.5]
                Uwagi: Jak dla mnie to całkiem sympatyczne piwo. Smak jest płytki ale niezły. Owszem lekko wodniste. Jak na swoje parametry to powinno być ciut cięższe. Przegazowane trochę, ale nie przeszkadza to gdy pije się zimne z kufla w gorące dni.

                Moja ocena: [3.55]
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎