Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieselburg, Schützen Bräu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Wieselburg, Schützen Bräu

    Butelka 0,5 litra, alkohol 4,4 %, eks.? , import prywatny, miasto Linz
    Kolor - bladozłocisty, klarowny
    Piana - drobnobąblowa, zbita, średniowysoka, trwała, opadła po 8 minutach, został kożuszek
    Zapach - chmielowo-słodowo-ziołowy (minimalnie)
    Nasycenie - w normie
    Smak - chmielowo-słodowy z wyraźną nutą ziołową, średnio wyraźną goryczka z dziwnym nieprzyjemnym posmakiemna podniebieniu, minimalna słodycz pojawiła się pod
    koniec wypijanego piwa
    Nie sięgnąłbym po drugie chyba że .....innego piwa nie miałbym pod ręką. Słabe 3.
    Last edited by sibarh; 31-10-2005, 08:32.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Fotka:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      • 11-2009
      • 6077

      #3
      Schützen Bräu to lekkie piwo o zawartości alkoholu obecnie 4,2% vol.
      Firmuje go Brau Union Linz...

      Piwo o lekkich posmakach jakby wytrawne zioła, trochę słodkiego... marketowy lagerek...
      Na upał na pewno zgasi pragnienie ale jest to raczej zwykłe piwo do obiadu... i nie wnikać
      Zapach słodowy, średni gaz i piana na 8 minut? teraz na 20 sekund! Prawie nic nie zostaje...
      Kapsel firmowy, brak kontry i info o ekstrakcie....

      Ładnych parę latek minęło od ostatnich wpisów... dodaję aktualny wygląd produktu
      Attached Files

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Widać postępującą zniżkę formy, bo piwo kupione i wypite niedawno przeze mnie miało już tylko 4,0%... .
        Piwo jest bladozłote, klarowne. Buduje białą, bardzo drobną, wysoką i dość trwałą pianę.
        Pachnie chmielem, ale takim z koncernowym podtekstem i delikatnie owocami.
        W smaku lekko goryczkowe z sympatycznym tłem chlebowym, trochę jednak wodniste.
        Gazu całkiem dużo. Opakowanie chyba się nie zmieniło, tradycyjne, proste wzornictwo, kapsel browaru, białą eta i krawatka z motywem łucznika, złoto-zielone litery.
        Ze względu na walory orzeźwiająco-izotoniczne idealne piwo na "po nartach", a w zasadzie nawet "pomiędzy"...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎