Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grybów , Ankar Super Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    Grybów , Ankar Super Pils

    Znalazłem na forum to piwo robione przez Zabrze http://www.browar.biz/forum/showthre...ighlight=ankar
    Natomiast samo piwo jest ,jak dla mnie, identyczne smakowo z Super Piwkiem Grybowa http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=55487
    ale o dziwo ma inne parametry :
    alkohol 5% objętości , ekstrakt 10,1% wag
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    wracając do tego piwa... na czym opierasz swoje przypuszczenia - tylko smaku czy jakichś innych przesłanek? Co zostalo napisane na pakowaniu w sprawie produkcji?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • grzes_ch
      Senior
      • 10-2003
      • 612

      #3
      Informacje z etykiety
      "Piwo klasy premium o wyjątkowej jakości. Warzone metodą tradycyjną z najlepszych gatunków chmielu i słoduna krystalicznie czystej źródlanej wodzie.
      Alkohol 5 % , ekstrakt 10,1 wag . Zawiera E300 przeciwutleniacz.
      Wyprodukowane przez Browar Grybów Dystrybucja Sp. z o.o. Siołkowa 264 , 33 -330 Grybów dla Hurtowni Ankar w Bełku.
      najlepiej spożyć do 15.04.2006 A

      Niestety nie mam innych wiadomości dotyczących tego piwa i browaru w Grybowie , ale ...
      Miałem na stole równocześnie trzy grybowskie piwa : "Super Piwko" ; "Super Pils" ; "Niedźwiedź Gold" , w smaku , zapachu , barwie , nasyceniu , pianie nie wyczułem róznicy.
      Kontretykiety zawierały identyczne informacje poza następującą różnicą
      Super Piwko - brak informacji o ekstrakcjie i alkohol 4,7 i brak informacji o hurtowni
      Super Pils - 10,1% / 5 % - dla Ankar w Bełku
      Niedźwiedź Gold - 10,1% / 5% dla Gomex w Kielcach
      Wszystkie trzy piwa miały tą samą informację o dacie spożycia 15.04.2006 A

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎