Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

13.11.2005 urodziny Browamatora

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    13.11.2005 urodziny Browamatora

    Z okazji urodzin Browamatora dzisiaj wszystko 20% taniej
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
    Z okazji urodzin Browamatora dzisiaj wszystko 20% taniej
    Pod warunkiem, że się jest zalogowanym
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • Kiena
      Member
      • 05-2003
      • 37

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
      Pod warunkiem, że się jest zalogowanym
      A co to za problem się zalogować?
      Ja swoje zamówienie złożyłem tuż po północy A tak przy okazji to życzę ekipie z Browamatora stu lat owocnej pracy. Niech im oferta się rozrasta, ceny spadają, a klienci się logują, aż się łącza zapychają {straaaaaszna Częstochowa, sorki}.

      Comment

      • Titus_Fox
        Senior
        • 10-2005
        • 400

        #4
        heh, szkoda, że większe zamówienie złożyłem w czwartek. No nic, nie ma co żałować, i tak będzie w dechę

        Comment

        • kentaki
          Senior
          • 10-2002
          • 452

          #5
          Chyba będzie trzeba zaznaczyć 13 listopada w kalendarzu na 2006 rok

          Comment

          • Wielki_B
            Senior
            • 02-2005
            • 1968

            #6
            Po pierwsze: temat ten nie powinien znaleźć się w ścieżce: Browar.biz > Forum Browaru > Piwo > Imprezy, promocje, wydarzenia > Promocje piwne
            lecz w "Browarnictwie amatorskim > surowce lub sprzęt.

            Ale nie o tym chciałem. Naszła mnie pewna refleksja, po odwiedzeniu półek Browamatora wczoraj i teraz - o północy: stragany zostały niemalże opróżnione!
            A ileż tu można przeczytać narzekań na tego wstrętnego monoplistę!

            Zdrój - myślę, że nawet przerosło to Wasze oczekiwania!
            To krok we właściwym kierunku!

            PS.
            A kiedy macie imieniny (tudzież chrzciny)?

            Comment

            • Marcin_wc
              Senior
              • 09-2005
              • 2115

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
              Po pierwsze: temat ten nie powinien znaleźć się w ścieżce: Browar.biz > Forum Browaru > Piwo > Imprezy, promocje, wydarzenia > Promocje piwne
              lecz w "Browarnictwie amatorskim > surowce lub sprzęt.
              Moim zdaniem promocja to promocja, a nie surowiec.

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
              A ileż tu można przeczytać narzekań na tego wstrętnego monoplistę!
              To chyba nie dziwi, bo poza tą promocją ceny nie są zbyt rozsądne, dlatego są narzekania, a ludzie u nich kupują, bo jest wszystko w jednym miejscu.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎