Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Warszawa, Hell

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysztof
    Senior
    • 04-2001
    • 1689

    Bierhalle Warszawa, Hell

    W dniu dzisiejszym rozpoczęła się sprzedaż nowego piwa. Tym razem jest to Hell.
    Ekstrakt 11,4 % wag.
    Alkohol około 5 % vol.
    Piwo to jest zbliżone do Pilsa. Zmieniono w nim skład surowcowy w celu uzyskania odmienności w smaku. Piwo to jest lżej chmielone i dzięki temu może wydawać się słodsze.
    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
    www.twojmalybrowar.pl
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Cóż było to moje trzecie piwo tego dnia, więc odczucia ciut stępione, ale ta lżejsza goryczka zupełnie mi nie przeszkadzała. Piwo ładnie trzymało piankę i czekam na następną degustację. Następnym razem zacznę od niego...

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciut ciemniejszy niż pils, trochę przypomina Mocne Dobre z Lwówka. Oczywiście mętny. [5]
      Piana: Troszkę rozczarowujaca, bo za szybko opadła. [3.5]
      Zapach: Chmielowo-słodowy, z jakby wędzoną nutą. Cudowny [5]
      Smak: Mimo zapewnień spora chmielowość i charakterystyczny dla Bierhalle chlebowy posmaczek, który uwielbiam. [5]
      Wysycenie: Idealne. [5]
      Opakowanie: Ocena standardowa dla Bierhalle - 5 za całokształt. [5]
      Uwagi: Pite niemal dwa tygodnie temu.

      Moja ocena: [4.85]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bez zarzutu,słomiany, oczywiście mętny [5]
        Piana: drobna,dęsta,osaqdzasię na szkle,pozostaje cieńka warstwa na powierzchni [4.5]
        Zapach: zapach delikatnego słodu wymieszany z równiedelikatną chmielową nutką [5]
        Smak: w smaku przyjemny, porównywalnie z zapachem czuć chmielowy smak połaczony z delikatnym słodowym posmakiem, jak dla mnie zamocno szczypie w język [4]
        Wysycenie: trochę za dużo [4]
        Opakowanie: jak zwykle,klimat Bierhalle na 5 [5]
        Uwagi: piwo w porównaniu z innymi z tego browaru smakowało mi najmniej ale i tak jest nieporównywalnie smaczniejsze od innych

        Moja ocena: [4.5]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎