Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karaiby? może ktoś widział kiedyś takie coś?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • traffic
    Gość
    • 10-2004
    • 7

    Karaiby? może ktoś widział kiedyś takie coś?

    dostałem kapselek..miły prezent,natomiast nie mam pojęcia skąd pochodzi...moze ktoś wie? NAPISY na awersie" CARIBE IMPORTED CARIBBEAN BEER - dobrze na zdjęciu widać...

    Pomożecie?
    Attached Files
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Trynidad i Tobago
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • paveuek
      Senior
      • 09-2001
      • 410

      #3
      Trynidad i Tobago.
      Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
      Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

      Comment

      • traffic
        Gość
        • 10-2004
        • 7

        #4
        Dzieki serdeleczne, szukalem po sieci,ale nie moglem sie doszukac pod T&T w zadnych ze znanych mi zbiorów internetowych...moze znacie jakies odnosniki do browaru czy cos?Zrobił to to Carib Brewery Caribbean Development Co. Ltd.?

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            #6
            To piwko było nawet kiedyś dostępne w Polsce.Biała butelka,naklejana przezroczysta etykieta i ten właśnie kapselek.Tylko on mi niestety pozostał bo resztę gdzieś zapodziałem.

            Comment

            • traffic
              Gość
              • 10-2004
              • 7

              #7
              nawet nie sadzilem,ze to moze yc pzredmiot nabyty w kraju:-)))dostalem ten kapsel okolo 2000 roku,wtedy widziales to piwko?

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika traffic
                nawet nie sadzilem,ze to moze yc pzredmiot nabyty w kraju:-)))dostalem ten kapsel okolo 2000 roku,wtedy widziales to piwko?
                Ładnych parę lat wcześniej.
                Byłem właśnie na Trynidadzie i Tobago i tego piwa nie ma więc chyba nie jest już produkowane.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Tego piwa bylo kiedyś sporo w Polsce gdzies kolo 1995 roku. Nie wiem komu chcialo sie to sprowadzac az z Trynidadu Etykieta byla bardzo ladna (z flamingiem i palma) ale niestety drukowana na folii termokurczliwej i cieżka do wklejenia do segregatoru (ja swoja rozcialem żyletką i tak wkleilem do zbioru).
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎