Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koniec z ogródkami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kudłaty
    Senior
    • 09-2001
    • 1972

    Koniec z ogródkami

    Od tego sezonu jak pisze Wyborcza jest zakaz reklamowania Browarów w ogródkach. Czyli parasole i ławy musza zniknąć.
    Na Wrocławskim rynku narazie parasole są złożone a ławy Piasta pozaklejane. Ciekawre czy znikną ogródki z naszego krajobrazu
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    ja proponuję, aby zniknęli z naszego otoczenia "twórcy" takich genialnych pomysłow
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Kudłaty
      Senior
      • 09-2001
      • 1972

      #3
      Większość knajp funkcjonuje tylko dlatego, że ma właśnie wystruj od browaru, a jak browary nie będą się mogły w ten sposób reklamować to przestaną dawać

      PS
      Jest nadzieja . Jeden przedstawiciel chyba browarów Lech mówił , że zawsze da się coś wymyślić, jak zakazują parasoli to postawią balony i tak dalej .

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        w takim wypadku rokuję szybki wzrost zainteresowania PODami
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          terror FCJP:

          W Y S T R Ó J
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • uwolnic_orke
            Gość
            • 02-2002
            • 95

            #6
            Jak browary przestaną wypieprzać pieniądze na parasole i inne bzdury, to piwo będzie tańsze. Jestem przekonany, że wzrost sprzedaży wykonany za pomocą parasoli i firmowych ławek nie rekompensuje całości kosztów ich wytworzenia i dystrybucji. Zresztą mi jest mucha, czy na ławce jest wydrapane jakieś logo browaru, czy nie, ważne, żeby była wygodna, a z tym jest kiepsko.
            Reasumując - płakać z tego powodu nie będę. Knajpiarze i tak dadzą sobie radę, zwłaszcza ci z wrocławskiego Rynku.

            Comment

            • talrasha
              Senior
              • 11-2001
              • 685

              #7
              Myślę, że nie koniecznie to, że brak będzie firmowych ogródków będzie przyczyną spadku ceny piwa.
              Poza tym wydaje mi się, że politycy chyba za bardzo piwa nie lubią - zakaz reklamowania piwa, teraz ogródki. co jeszcze wymyślą. Boję się, że docelowym działaniem może okazać się zakaz produkcji piwa w Polsce
              W innych krajach tworzy się bardzo kożystne warunki do prdukcji piwa. I dzięki temu m.in. browary chętnie wchodzą w sponsoring itp.
              Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                terrrrrrrrrrrrooooooorrrrrr FCJP!!!!!

                niekoniecznie korzyści !!
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #9
                  Już wymyślono pierwsze sposoby obejścia ustawy zakazującej reklamy piwa. Podświetlane kasetony z logo browaru zawinięto w przejrzyste folie. Wieczorem taka folia nic nie przeszkadza. Niektóre browary (bodaj Lech) dostarczają nawet gustowne półprzejrzyste futerały na te kasetony.
                  Reklama browaru nie może znajdować się poza lokalem. Widziałem już w Świebodzinie specjalny kaseton Lecha przeznaczony do wystawiania w oknie lokalu. Przepisy ustawy zachowane (reklama jest bez wątpienia wewnątrz lokalu) a mimo to z zewnątrz jest doskonale widoczna.
                  Myślę, że podobnie będzie z ogródkami piwnymi. Ktoś coś wymyśli i wkrótce po tym podchwyci to cała Polska. Jednym słowem będzie dobrze.

                  Comment

                  • Kudłaty
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 1972

                    #10
                    Co do wypowiedzi Orki o tańszych piwach.
                    Piwo właśnie może pójśc w górę bo lokale będą musiały wydać kasę na ogródki a gdzieś te wydatki muszą odrobić

                    A co do zaklejania kasetonów to naklejają też etykiety: Tu była reklama Piwa

                    Comment

                    • szarpik
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 676

                      #11
                      Na Poznańskim starym rynku też jest wiele takich piwnych ogródków w , których można bardzo miło spędzić czas , boję się że wkrótce mogą zniknąć , również nie zachęcająca jest inicjatywa , by knajpy dopłacały za to że gra u nich radio , co za kretyni to wszystko wymyślają?????????/
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • kamyczek77
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 458

                        #12
                        Co do spadku cen piwa to nie jestem o tym przekonana.A jak browary przestaną dawać parasole i lawy to na pewno część ogródk.ow zniknie,a tak miło posiedzieć sobie na powietrzu...
                        Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          Originally posted by szarpik
                          również nie zachęcająca jest inicjatywa , by knajpy dopłacały za to że gra u nich radio , co za kretyni to wszystko wymyślają?????????/
                          a co, artysta ma trawę żreć?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Tu się mogę zgodzić, pod warunkiem rozsądnej stawki, a nie bezwarunkowego zdzierstwa. W końcu artysta to też człowiek.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Klosterkeller
                              PremiumUżytkownik
                              • 02-2002
                              • 119

                              #15
                              Tera ja:
                              Mam do czynienia z koncesjami, urzędnikami od 10 lat. I z ustawami, i cholerka wie z czym.
                              Jedno jest pewne: każda z takich inicjatyw to morze hajcu dla urzędników i ich kolesiów. Nota bene:na wrocławskim rynku niemal nie ma lokalu, który nie należałby do kumpli panów z Urzędu (obecnych lub byłych).
                              Ustawy tego typu wycinają zdrową konkurencję i wprowadzają w to miejsce łapownictwo. W interesie zostają gnoje.
                              Kolejne ustawy: szkoda gadać, już żygać sie chce.
                              Jestem właścicielem sporego archiwum, dowodzącego znacznie więcej niż tu napisałem.
                              Poza tym, jakie to upokażające spoglądać na idiotyczną reklamę piwa, gdzie nieszczęśliwy facet mruga okiem w stronę oceanu debili. Pewnie wymyślą coś w tym stylu, pewnie sam coś wymyślę, ale to takie smutne.

                              Może by tak zacząć protestować przeciwko ingerencji Sejmu w gospodarkę. Może by zacząć kolegów posłów rozliczać z tego, że kładą jedną z niewielu zdrowych gałęzi polskiego rolnictwa.
                              Jesli zaś idzie o cenę piwa - wzrośnie: szmal na reklamy jest najbardziej zyskowną inwestycją. Jeśli firma nie może dokonywać zyskownych inwestycji, jej kondycja słabnie, upada, towary stają sie droższe. Inicjatywę przejmą sieci hipermarketów. To jest już naprawdę mocno widoczny proces. A hipermarketach sprzedawane będą jakieś piwa pt. plusforyou, czy coś tam.
                              piwo jest lepsze

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎