Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    ... i zainstalować kamery w łazienkach.
    A feee brzydalu
    bla bla bla

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      #47
      Pomysł "MAŁEJŻONKI" wydaje się najbardziej trafiony.

      Reasumując:

      - zaproszenia wysyłamy do wszystkich zarejestrowanych w naszej bazie adresowej
      - do koperty dołączamy ulgę na PKP, plan imprezy, info o noclegach, itp
      - na terenie Piwiarni organizujemy recepcję z kilkoma stanowiskami komputerowymi z podziałem alfabetycznym nazwisk z bazy adresowej
      - każdy przyjeżdżający na giełdę rejestruje się z zaproszeniem i dokumentem tożsamości w recepcji w celu otrzymania kuponów na gratisy (upominek, piwo, posiłek, itp), jego dane zostają zaznaczone w bazie adresowej jako osoby zarejestrowanej
      - warunkeim otrzymania kuponu na gratisy jest okazanie zaproszenia i dokumentu tożsamości
      - recepcja działa już w piątek, aby zminimalizować kolejki, kończy pracę w sobotę ok. 12:00
      - upominki są również wydawane już w piątek a w sobotę do momentu zakończenia giełdy, umożliwi to odebranie upominku i zabranie go na miejsce noclegowe czy też zabezpieczenie w samochodzie w przypadku sobotniej niedyspozycji, pozwoli również na konsumpcję gratisowego piwa i posiłku w pierwszy dzień imprezy
      - osoby, które przyjadą na giełdę bez zaproszeń (trzeba się z tym liczyć), będą mogły zarejestrować się z dokumentem tożsamości w recepcji po godzinie 12:00, jeżeli zostaną do wykorzystania kupony na gratisy wtedy je otrzymają

      Co o tym myślicie?

      Pozdrawiam,

      Grzegorz

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
        (...)
        - osoby, które przyjadą na giełdę bez zaproszeń (trzeba się z tym liczyć), będą mogły zarejestrować się z dokumentem tożsamości w recepcji po godzinie 12:00, jeżeli zostaną do wykorzystania kupony na gratisy wtedy je otrzymają(...)
        Bardzo miły punkt dla wszystkich uczestników giełdy, doceniający obecność na Giełdzie...

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23798

          #49
          no i jest rozwiązanie - czy praktyczne okaże się w praniu
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • kangurpl
            Senior
            • 03-2002
            • 2660

            #50
            Jeżeli obsługa stanowisk komputerowych będzie "twarda" i spoza środowiska (kumplowi nie dasz?) to powinno się udać.
            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Comment

            • winczer
              Senior
              • 05-2002
              • 233

              #51
              Świetny pomysł - myślę że wypali bez problemu...

              Popieram pomysł że upominek jest tylko dla uczestników giełdy - choć przyznam się bez bicia, że ja tez zawsze miałem dwa zaproszenia na Żywiecką giełdę...

              Wyjaśniam dlaczego tak się działo: otóż kiedyś
              / na początku lat 90-tych / kiedy to na zbieranie etykiet piwnych był wielki boom - mój obecny szwagier / brat mojej żony / też kiedyś zbierał etykiety, jezdził na giełdy, prowadził korespondencję, wymianę itp... Dostawał on zaproszenia na różne giełdy-także na tą w Żywcu. Kiedy przestał zbierać kolektybia / zbiór i jego siostrę "odziedziczyłem" właśnie ja / zaproszenia nadal mu przychodziły, kożystałem z tego niekiedy ja, niekiedy on a niekiedy moja żona / wszyscy jeżdziliśmy kiedyś na giełdy /
              Tak więc co rok, przychodzą na jego adres zaproszenia - a że mpreza w Żywcu jest przednia, choć nie jako kolekcjonerka ale niekiedy pojawia się na nich właśnie moja żona
              / ostatnio była w 2004 roku / która ma jedno-a ja jako kolekcjoner drugie zaproszenie...

              Myślę że stawiając sprawę uczciwie i obnażając prawdę skąd mam zawsze dwa zaproszenia-nie popłynie na mnie fala zarzutów o nieuczciwości i nie zostanę zasypany pretensiami o jakieś machloiki i wypełnianie
              / jak to zwykli robić inni / zaproszeń na fikcyjne adresy i całą rodzinke...
              Last edited by winczer; 05-01-2006, 11:51.
              Pij piwo.....będziesz wielki!!!

              ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #52
                Winczer, tak poza tematem - nie możesz ty pisać po ludzku, jak wszyscy na tym forum? Tych bukw pogrubionych czytać się nie da.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #53
                  Żeby nie było tak miło, to pokraczę: będą błędy przy odhaczaniu, kolejka i afery przy kompie

                  Życzę Organizatorom jak i Uczestnikom, żebym się myliła
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • winczer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 233

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    Winczer, tak poza tematem - nie możesz ty pisać po ludzku, jak wszyscy na tym forum? Tych bukw pogrubionych czytać się nie da.

                    Dobrze - przystosuję się do kanonów tu obowiązujących, i moje "bukwy" nie będą już pogrubiane...
                    Na swoją "obronę" mam to, iż chciałem aby było ładnie i kolorowo - tak jak na wiosnę której zapewnie niejeden forumowicz już oczekuje
                    Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                    ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                    Comment

                    • Kijek
                      Member
                      • 05-2004
                      • 78

                      #55
                      Według mnie pomysł jest przynajmniej przesadzony.. Ja na przyklad zbieram juz rozne birofilia z tata od 5 lat i choc co roku wypisuje ankiety lub wpisuje sie na listy adresowe to jeszcze nigdy zaproszenia nie dostalam (dostaje tylko tata). I co mam przez to byc poszkodowana, bo nie ma mnie w bazie, a zaproszenie mialam ostatnio od kolegi ktory nie mogl jechac.. Wedlug mnie to prywatna sprawa kto co robi z upominkiem, a skoro organizatorzy maja ochote robic jakis spis ludnosci i komplikowac cala sprawe to juz trudno, z dobrej zabawy bedziemy sie bawic w stanie w kolejkach - bo teraz to juz kazdy swoje odstac bedzie musial




                      http://republika.pl/bartowels_basia

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #56
                        No, co roku postać po upominki trzeba - tu akurat się nic nie zmieni

                        Comment

                        • Żywiec
                          Senior
                          • 12-2001
                          • 1571

                          #57
                          Tak jak pisałem wcześniej będziemy chcieli wydawać wszystkie gratisy już od piątku aby rozładować kolejki. A tak na marginesie to w bazie mamy już ponad 2200 nazwisk i wszystkim wyślemy zaproszenia.

                          Comment

                          • ergie
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 1041

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kijek
                            Według mnie pomysł jest przynajmniej przesadzony.. Ja na przyklad zbieram juz rozne birofilia z tata od 5 lat i choc co roku wypisuje ankiety lub wpisuje sie na listy adresowe to jeszcze nigdy zaproszenia nie dostalam (dostaje tylko tata). I co mam przez to byc poszkodowana, bo nie ma mnie w bazie, a zaproszenie mialam ostatnio od kolegi ktory nie mogl jechac.. Wedlug mnie to prywatna sprawa kto co robi z upominkiem, a skoro organizatorzy maja ochote robic jakis spis ludnosci i komplikowac cala sprawe to juz trudno, z dobrej zabawy bedziemy sie bawic w stanie w kolejkach - bo teraz to juz kazdy swoje odstac bedzie musial
                            Jak masz ochotę to z przyjemnością oddam Ci moje upominki :, ale sama musisz odstać w kolejce
                            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                            ------------------------------------------------------------------
                            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                            Comment

                            • PiwoszkaTyska
                              Member
                              • 08-2003
                              • 69

                              #59
                              Witam,

                              Z zainteresowaniem przeczytałam posty, jako osoba zaangażowana w organizację wiosennej Międzynarodowej Giełdy w Tychach i też szukamy rozwiązania, które ukróci wynoszenia stosików prezentów przez wybrane jednostki. Propozycja, która została wybrana na giełdę w Zywcu wydaje się sensowna, choć oczywiście zrodzi pewne trudności. Myślę, że dobrze będzie jak dwie największe giełdy dorobią się sensownych standardów..

                              Comment

                              • PiwoszkaTyska
                                Member
                                • 08-2003
                                • 69

                                #60
                                A swoją drogą ze względów względnych jeszcze nie podaję wszystkich informacji na temat giełdy w Tychach do wiadomości.

                                Ważne jest jednak, że planujemy ją na 27 MAJA (sobota) w Tychach, ale szczegóły i co najważniejsze - lokalizację dokładną podamy mam nadzieję jak najszybciej do wiadomości birofilskiej braci

                                Wtedy z chęcią nawiążę do tej dyskusji jak i o innych pomysłach

                                Do usłyszenia wkrótce w nowym temacie o giełdzie w Tychach, mam nadzieję, że nie później jak w ciągu najbliższych 2-3 tygodni

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎