Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Życie jest zbyt krótkie, żeby je tracić na marne trunki"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pklimczuk
    Junior
    • 12-2005
    • 3

    "Życie jest zbyt krótkie, żeby je tracić na marne trunki"

    Dlatego pijam sprawdzone browary typu Tyskie, Okocim mocne, Paulaner, Erdinger (lubie waise beer) oraz z sentymentu regionalnego- Perłę Lubelską i Goolmana jak nie mam grosza w portfelu) Choć to nie znaczy że mi nie smakuje, bo to było pierwsze piwo jakie w zyciu piłem (perła). Witam serdecznie wszystkich, którzy podzielają zamiłowanie do bursztynowego napoju, i jak mawia mój kolega gawędziarz: "Z 22 witamin potrzebnych człowiekowi 17 znajduje się w piwie") Pozdrawiam wszystkich, na zdrowie!!!
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    witaj i częściej bywaj w Krakowie!

    Comment

    • strzelczyk76
      Senior
      • 11-2003
      • 823

      #3
      W większości piw, które pijasz - to jest tylko witamina C , a tytuł twojego powitalnego postu, nijak się ma do jego treści...

      ale dobrze trafiłeś - tutaj dowiesz się więcej o dobrym piwie więc często zaglądaj, dużo czytaj i najlepiej zacznij warzyć samemu...

      Twoje zdrowie
      NORMALNOŚĆ



      Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Witaj! Mam nadzieję, że przekonasz się tu, ze życie jest za krótkie żeby je tracić na marne trunki z fabryk piwa (w przeciwieństwie do małych i średnich browarów, które używją tradycyjnych technologii i warzą piwo mające Smak).

        Comment

        • pklimczuk
          Junior
          • 12-2005
          • 3

          #5
          To, że małą produkcja jest najlepsza wiem z pierwszej ręki, bo mój dziadek pędzi przedni bimberek)) a jeżeli chodzi o piwo to rzeczywiście nie mam dużego doświadczenia, zwłaszcza w małych browarach, te które wymieniłem są moim zdaniem najlepsze z tych produkowanych przez tzw. "fabryki". Smakują mi piwa jęczmienne i przeniczne, choć niektórzy uważają że to siki, sprawa wrażliwosci podniebienia. Chętnie bym coś w przyszłości uważył, dlatego min. tutaj jestem, ale do tego długa droga. Pozdrawiam wszystkich i dalej liczę na konstruktywną krytykę moich wypowiedzi, zdrówko!

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            #6
            Witaj! Piszesz o wrażliwości podniebienia a niszczysz je tyskaczem. Najlepiej zacząć samemu warzyć.
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Witaj na Forum Poczytacz tu i tam i sądzę,że spróbujesz innych piwek Mam nadzieję,że Ci posmakują


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                #8
                Witam "pół LajboCKa" na forum!!
                Twoje
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #9
                  witam i namawiam do pójścia w ślady dziadka i zacznij sam warzyć piwko-żadnej chemii sama natura i witaminy
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    #10
                    Cześć, witam na najpiwniejszym forum świata
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • sibarh
                      PremiumUżytkownik
                      • 01-2005
                      • 10384

                      #11
                      Witaj na forum! Twoje
                      2800 nowe piwa opisałem na forum
                      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                      Comment

                      • grzech
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 4592

                        #12
                        Chopie bacz, co wypisujesz - waise beer, przeniczne...
                        Obawiam się, że wielu smakują pszeniczne oraz jęczmienne.
                        I daj sobie spokój z urologicznymi porównaniami, jeśli nie chcesz narazić się na lincz.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23798

                          #13
                          Grzesiu nie marudź - "Waise beer" - to przecież piwko sieroce
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎