Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojanowo, Mocne Szwejk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Bojanowo, Mocne Szwejk

    Ekstrakt 12%, alkohol 5,7%. Pasteryzowane. Nie jest to rzadna Szwejka, więc zakładam nowy temat. To co się mówi o piwach z Bojanowa to prawda. To moje pierwsze piwo i chyba na dłuższy czas ostatnie z tego browaru. Co tu dużo pisać-ochydne. Więcej szczegółów w ocenie.
  • pawelek59
    Senior
    • 04-2003
    • 195

    #2
    Z powyższego postu rozumiem, że Bojanowo nie używa już w nazwie piw "Szwejka" tylko "Szwejk"

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #3
      Używa nazwy "Szwejk" i co dziwne nie jest już tak paskudne jak jako "Szwejka". Fakt żadna rewelacje, brak piany (co widać na zdjęciu) ale nie jest to już coś co ląduje w kanalizie. Powtarzać nie koniecznie, ale unikać też raczej nie.
      Attached Files
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #4
        Nie zgodzę się z Michałem, moje wylądowało w kanalizie bo śmierdziało jak szmata do podłogi. Być może trafiłem na wyjątkowo trefną warkę ale nie dało sie z tym naprawdę zrobić nic innego.

        Comment

        • biermann
          Senior
          • 09-2001
          • 2552

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
          Nie zgodzę się z Michałem, moje wylądowało w kanalizie bo śmierdziało jak szmata do podłogi. Być może trafiłem na wyjątkowo trefną warkę ale nie dało sie z tym naprawdę zrobić nic innego.
          Jeżeli miałeś piwo ze sklepu Piotra to raczej była ta sama partia czyli jest tak jak ze starą Szwejką wtedy też co którąś butelkę dało się pić (na trzy jedną wypiłem w całości) A ja po prostu miałem "szczęście".
          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            #6
            No to jesteś farciarz
            Piwo było oczywiście z Grolsza co może potwierdzać teorię "losowej przydatności do spożycia".
            Przy okazji jest coś dla miłośników propablistyki stosowanej :
            - ile trzeba kupić butelek żeby mieć szansę trafienia pijalnego egzemplarza a jednocześnie żeby nie nastąpił zgon spowodowany przekroczeniem wcześniej dawki śmiertelnej wersji trefnej ?

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              #7
              Moje było równie podłe, też śmierdziało. Jak już będzie można ocenic to moja ocena końcowa nie będzie większa od 2,5.

              Comment

              • Rude_Boy
                Senior
                • 09-2004
                • 195

                #8
                Dostałem w prezencie, więc darowanemu .... Nie jest to rewelacja, ale wypić można. Piwo to ma bardzo wyeksponowany napis "Mocne", choć parametry są identyczne jak w Szwejka Pilsener. Pewnie w celu zdobycia nowych konsumentów dla których jak największa moc i jak najniższa cena to jedyne kryteria wyboru. Nie wiem czy jeszcze napiję się bojanowskich wyrobów, pewnie moje szczęście kiedyś się skończy, a nie chciałbym wylewać ich do kanalizy.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #9
                  Czy ktoś z Was wie gdzie można nabyć piwo z Bojanowa ? I czy chciałby się wymienić za coś krakowskiego ?

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎