Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Radom, Limanowskiego 71, Dionizos

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • silnoręki
    Junior
    • 12-2005
    • 7

    Radom, Limanowskiego 71, Dionizos

    Dobrze zaopatrzony sklep w Radomiu w piwa z Krajana. Dionizos ul Limanowskiego 71
  • Mistrzu
    Senior
    • 08-2003
    • 750

    #2
    Chyba jedyny na terenie 230 tysięcznego miasta Radomia sklep tak dobrze zaopatrzony w piwa pochodzące z różnych browarów. Bije na głowie takie sklepy jak powszechnie znany w Warszawie – Kubuś dawny Michaś.
    Poza koncerniakami wczoraj były w sprzedaży piwa m.in.: ZDUŃSKA WOLA – dwa rodzaje piwa, JABŁONOWO – cztery rodzaje w tym bezalkoholowe z Jabłonowa, LUBLIN – m.in. goolman gold, NAKŁO – niemal wszystkie obecnie produkowane, KORMORAN – kilka marek tym niepasteryzowane, JURAND – kilka marek i pare innych małych browarów.

    Zgodnie z informacjami z naszego forum to na zapleczu tego sklepu jest amatorski browar. Nie zdążyłem wypytać właściciela o szczegóły.
    Last edited by Mistrzu; 25-06-2006, 23:31.

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      #3
      Wybór piw powala na kolana. W lodówkach pełno Ciechana, piw ze Zduńskiej Woli, Nakła, Olsztyna, Konstancina, Witnicy itp... nawet Smocza głowa za to kompletny brak Okocimia, Belgii!
      Pojawia się niepasteryzowane irlandzkie mocne, mazowieckie - specjalnie zamawiane przez właściciela. Tak trzymać!
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #4
        Nawiedziłem w sobotę

        Oferta piw polskich mocno zróżnicowana. Znalazłem wiele piw, których w tym roku jeszcze nie próbowałem.
        Pojawiło się kilka niejasności (jedno przeterminowane piwo z wystawy (w lodówce znalazło się świeższe), zamiast Miodowego z Jabłonowa dziś znalazłem w skrzynce Miodowe z Ciechanowa, Zamiast Batorego - nic nie znalazłem ( te dwa przypadki to może moja wina - słabo sprawdzałem co wkładam do skrzynki szukając następnych piw na półce).

        Panowie ze sklepu zaglądają na Browar.biz (pozdrowionka )

        Najciekawszy sklep w Radomiu.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          #5
          Wybór piw krajowych rzeczywiście imponujący. Ja zakupiłem Boss Portera z Witnicy, któego dostępność w wawie jest zerowa. Szkoda, że nie było dostępne piwo warzone na miejscu ale to i tak skłania mnie do postawienia tezy, że to jeden z najlepszych sklepów z piwem w Polsce.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • rafi_
            Member
            • 05-2005
            • 58

            #6
            Mam pytanie. Przy jakiej wiekszej ulicy znajdoje sie w/w Dionizos? Niestety Na zoomi.pl niemoge nalesc Limanowskiego ;-(

            Drugie pytanie. Jak trafic tam od dworaca PKP, lub budynku NOT'u - konkretnie ktorymi autobusami, lub w ktora strone sie kierowac


            pozdrawiam Rafal

            Comment

            • Gopher
              Senior
              • 10-2007
              • 450

              #7
              Ulica Limanowskiego łączy Rondo Kisielewskiego z ulicą Maratońską i dalej aż do Starokrakowskiej. Z PKP najlepiej jechać 11 kierunek Obozisko, 25 kierunek Potkanów/Żelazna, 2 kierunek OS. Zamłynie. Z dworca jest na Limanowskiego około 1km tylko że ta ulica jest dość długa nie wiem w którą stronę i jak daleko jest sklep.
              Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

              Comment

              • browarradom
                Junior
                • 09-2005
                • 13

                #8
                Z dworca autobusem (przystanek przy hotelu) 7, 8- resztę autob. trzeba sprawdzić, wysiadamy przy kościele na Borkach (Maratońska - Limanowskiego) sklep jest 300 metrów od kościoła w prawo- Limanowskiego 71 www.dionizos.radom.pl

                Comment

                • rafi_
                  Member
                  • 05-2005
                  • 58

                  #9
                  Wielkie dzieki! Juz wiem jak jechac z dworca. A z ulicy Struga ? Konkretniej spod budynku NOT'u?

                  pozdrawiam Rafal

                  Comment

                  • giudice
                    Gość
                    • 07-2005
                    • 231

                    #10
                    Obok NOT'u jest przystanek "Struga/Pl. Jagielloński", tam wsiadasz w autobus nr 16 w stronę os. Wośniki, ew. po drugiej stronie skrzyżowania, obok którego jest NOT wsiadasz w autobus nr 17 (kierunek Potkanów). W obu przypadkach wysiadasz na przystanku "Limanowskiego/Maratońska" i idziesz jakieś 300 m w kierunku, w jakim dalej jedzie autobus (jak pisał powyżej browarradom).
                    Last edited by giudice; 22-11-2007, 14:30.

                    Comment

                    • browarradom
                      Junior
                      • 09-2005
                      • 13

                      #11
                      Radom jest tak rozkopany, że dzięki, ale od przystanku (dawny szpital) to prawdopodobnie 7,17 i coś jeszcze - do sprawdzenia
                      pozdrawiam
                      Jarek

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #12
                        A może browarradom by się pochwalił, co najciekawszego jest na obecnie na półkach?
                        Przy okazji giełdy możnaby liczyć na zwiększone zainteresowanie forumowiczów

                        Comment

                        • browarradom
                          Junior
                          • 09-2005
                          • 13

                          #13
                          Obecnie jest ok 250-270 piw. Mamy niepasteryzowane z Konstancina i Zduńskiej Woli. i wszystko to co jest opisane na www.dionizos.radom.pl. Z ciekawostek rocznikowe belgijskie.
                          Sklep posiada także miody pitne, nalewki, wina etc

                          Comment

                          • piowen
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 207

                            #14
                            Eh... Tak patrzę sobie na tą waszą piękną galerię - tyle piw w jednym miejscu!
                            A u mnie w Rzeszowie posucha... Możeby samemu taki sklep otworzyć?
                            "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                            Comment

                            • tfur
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 1303

                              #15
                              byłem, troszkę się obkupiłem, oczy napasłem ładnymi widokami, i tylko żal, że takiego sklepu nie mam pod bokiem. z drugiej strony, może to i lepiej, bo mógłbym się zanadto poświęcić mojemu hobby...
                              veni, emi, bibi

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎