Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tolerancja dla opisujących knajpy z koncernowym piwem [wydziel. z Pomorskie]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chrono_2005
    Junior
    • 04-2005
    • 11

    Tolerancja dla opisujących knajpy z koncernowym piwem [wydziel. z Pomorskie]

    Czym tu się podniecać, trzy koncerniaki jak prawie wszędzie, no jedynie lokalizacja super. Uzupełnij profil .
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #2
    W pełni sie zgadzam z moim przedmówcą. Knajpka faktycznie nawiazuje do tradycyjnej tawerny ale nic po za tym. A szkoda.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
      W pełni sie zgadzam z moim przedmówcą. Knajpka faktycznie nawiazuje do tradycyjnej tawerny ale nic po za tym. A szkoda.
      I ja podpisuję się pod tym stwierdzeniem, choć zdarza mi się tam czasami latem usiąść
      ale piwa dobrego to tam nie ma.
      Poszukuję

      Comment

      • Rolek
        Senior
        • 08-2001
        • 1038

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Kolego Bani do Donegala chodzi się na Guinness'a ale nic po za tym. Proponuję tobie zerknij na inne ciekawe miejsca w których jest klimat nie wspominając juz o piwe.
        Dlaczego chcesz go uszczęśliwiać na siłę? Skoro chodzi tam pić Tyskie, to niech chodzi. Widocznie lubi. Ty chodzisz tam na Guinnessa, on nie.
        Poniekąd rozumiem Twoją niechęć do koncerniaków, ale razi mnie jak dyktujesz innym co mają pić, a czego nie.
        Więcej tolerancji panie Marcinie.

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
          Poniekąd rozumiem Twoją niechęć do koncerniaków, ale razi mnie jak dyktujesz innym co mają pić, a czego nie.
          Wydaję mi się Rolku, że abernacka nie dyktuje tylko proponuję

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          Proponuję tobie zerknij na inne ciekawe miejsca w których jest klimat nie wspominając juz o piwe.
          tylko czyni to mało delikatnie, ale jego intencje są wielce szlachetne
          Poszukuję

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10836

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
            Dlaczego chcesz go uszczęśliwiać na siłę? Skoro chodzi tam pić Tyskie, to niech chodzi. Widocznie lubi. Ty chodzisz tam na Guinnessa, on nie.
            Poniekąd rozumiem Twoją niechęć do koncerniaków, ale razi mnie jak dyktujesz innym co mają pić, a czego nie.
            Więcej tolerancji panie Marcinie.
            Tolerancyjny jestem i na pewno i nic nikomu nie dyktuje. Jedynie chciałem zachęcić młodego piwosza do poszukiwania czegoś smaczniejszego. Czy jest cos w tym złego?? Chyba nie!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
              Tolerancyjny jestem i na pewno i nic nikomu nie dyktuje. Jedynie chciałem zachęcić młodego piwosza do poszukiwania czegoś smaczniejszego. Czy jest cos w tym złego?? Chyba nie!
              A nie mówiłem!
              Poszukuję

              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                Tolerancyjny jestem i na pewno i nic nikomu nie dyktuje. Jedynie chciałem zachęcić młodego piwosza do poszukiwania czegoś smaczniejszego. Czy jest cos w tym złego?? Chyba nie!
                Czyżby?
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                Kolego Bani do Donegala chodzi się na Guinness'a ale nic po za tym.
                Jak wynika z postu Bani, do Donegala chodzi się również na Lecha i Tyskie.

                Ja rozumiem, że Lech jest be, że Tyskie jest be, itede też jest be, ale na litość boską co mnie to obchodzi, że to piją inni? Poza tym nikt nie napisał, że w opisach knajp nie można używać słów Lech, Tyskie i inne? Skądinad Guinness, to też koncerniak.
                Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do dyktowania innym co mają pić? Bo tak to po prostu wygląda, cokolowiek byś o tej formie przekazu nie sądził.
                Piszesz, że "chciałem zachęcić młodego piwosza do poszukiwania czegoś smaczniejszego". A skąd pewność, że takie Gościszewo albo Amber mu będą smakować?
                Mnie zresztą też Gościszewo na kolana nie rzuca, ot takie sobie piwko bez rewelacji. I co, mam skierowanie na kurację?

                Wybaczcie czepialstwo, ale jakoś tak coś mnie wku$#&%wia dziś od środka. Żony bić nie będę, więc sobie trochę pobazgram.
                Zresztą już kończę, bo herbatka mi stygnie. Trza się rozgrzać.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  #9
                  Niechce mi sie z tobą już dłużej dyskutować. Możesz sądzić sobie co chcesz mi to "dynda i powiewa". A jak masz jakiś problem proponuje tobie abyś nie siadaj przed kompem. Bo nic dobrego z tego nie wynika.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • skandal
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1439

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                    I ja podpisuję się pod tym stwierdzeniem, choć zdarza mi się tam czasami latem usiąść
                    ale piwa dobrego to tam nie ma.
                    No to uderzaj latem do baru "Kaper" na Gocha Daleko nie jest, a piwo lepsze.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                      No to uderzaj latem do baru "Kaper" na Gocha Daleko nie jest, a piwo lepsze.

                      Skandal przestań tak pisać, zaraz zostaniesz posądzony o " uzurpowanie", "dyktowanie", "uszczęśliwianie na siłe", "o brak tolerancji". Czy mam racje Rolku??
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Bombadil13
                        • 05-2005
                        • 2479

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                        Skandal przestań tak pisać, zaraz zostaniesz posądzony o " uzurpowanie", "dyktowanie", "uszczęśliwianie na siłe", "o brak tolerancji". Czy mam racje Rolku??
                        Marcin jesteś złośliwy
                        Poszukuję

                        Comment

                        • skandal
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1439

                          #13
                          Ja tam się nie boje A sugestia była do kolegi Bombadila którego specjalnie chyba zachęcać do "innego" piwa nie trzeba.

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            #14
                            No tak! Teraz to za chwilę wyjdzie, że jeszcze w życiu Gocha nie piłem
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Rolek
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 1038

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                              Skandal przestań tak pisać, zaraz zostaniesz posądzony o " uzurpowanie", "dyktowanie", "uszczęśliwianie na siłe", "o brak tolerancji". Czy mam racje Rolku??
                              No masz, musowo!
                              Żeby było jasne: nie mam absolutnie nic przeciwko uświadamianiu społeczeństwa w kwestii istnienia innych piw niż wytwory fabryk. Sam mogę odnotować na swoim koncie kilka nawróceń.
                              Drażni mnie jednak sposób w jaki proces ten się odbywa. Być może jestem czepialski, ale Twój udział w tym procederze ma bez mała rozmiar krucjaty i potępienia dla swoistych innowierców. I to w sposób niepodlegający dyskusjom, czy też sprzeciwom. Czasem wystarczy użyć mordki, aby złagodzić nieco ton wypowiedzi, która sens swój zachowa, odebrana zostanie jednak jako dobra rada, koleżeński przytyk, a nie jako nakaz. A właśnie w ten sposób ja to odbieram. Ty pewnie tego nie dostrzegasz, bądź też masz taki styl; wydaje mi się jednak, że możnaby nad tym popracować (to tylko koleżeńska rada ).
                              Świata rozkazami nie zmienisz, a i nowym na forum będzie milej jeśli zamiast zwyczajowego odzewu na ich tyskie preferencje usłyszą: A Ambera z beczki Ty próbował? Wpadnij na jednego, może wyjdziesz po czterech?

                              A teraz porcja mordek łagodzących .
                              Zdrów w ten mróz

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎