Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Euro Shopper Jasne (dla Ahold)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Łomża, Euro Shopper Jasne (dla Ahold)

    gotowe do oceny...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Dianthus
    Junior
    • 06-2006
    • 2

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor nawet i dość dobry ale nie uczciwy jak na klase tego piwa, jak na tak małą zawartość alkoholu powinien być jaśniejszy! [2.5]
    Piana: Piana utrzymyje się długo, ale to kwestja przesycenia tego napoju CO2. [3]
    Zapach: Drożdże [1]
    Smak: Dość intensywny z początku nawet przyjemny. Dominuje goryczka, na przemian z kwaskowym posmakiem ( od CO2). Odniosłem wrażenie jak piłbym żywca tylko że wodę żywiec(gazowaną). [3]
    Wysycenie: Piwo jak wspomniałem przesycone a to też nie dobrze [1.5]
    Opakowanie: Jedynka i nic więce na puszcz jest tylko napis "piwo jasne" i logo sieci sklepów " euro shoper" [1]
    Uwagi:

    Moja ocena: [2.1]

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowo-złotawe. Za jasne. [3]
      Piana: Drobniutka, bardzo krótkotrwała, znika totalnie! (ale puszkowe piłem) [1.5]
      Zapach: Bardzo ciężki do wyczucia (zwłaszcza po paru minutach), raczej chmielowy. Plus że nie żmierdzi... [2]
      Smak: Orzeźwiające. Nachmielone. Dość rozwodnione. Bez negatywnych posmaków. Lekko kwaskowate. [3]
      Wysycenie: Nieco przesadzone, widoczne, szkoda, że nie podtrzymuje piany. [3.5]
      Opakowanie: Marketowa puszka. Brzydkie. [1.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.45]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎