Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

EB, Warka Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    EB, Warka Strong

    Piwo gotowe do oceny. Jeśli ktoś pamięta od kiedy jest warzone także właśnie przez EB niech daje znać tutaj albo na PW. Jeśli ktoś wie jak rozróżnić EBWStronga od wareckiego WStronga niechaj także się tu naprodukuje
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    A czy to nie powinien być już po prostu Strong?

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      nie wiem co to powino być... napisali Warka to niech tak zostanie.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        W serwisie Grupy Żywiec tutaj znajduje się charakterystyka produktu. Widać wyraźnie że nie jest to już marka "Warka Strong", a "Strong".

        Comment

        • dyrektor
          Pomorska Ława Piwna
          • 05-2005
          • 1039

          #5
          Już od dłuższego czasu na faktutach zakupu z Centrum Dystrybucji GŻ (Analda) piwo tytułowane jest tylko jako STRONG, a dawna Warka Jasne Pełne - jako WARKA
          http://www.for-nails.pl/
          http://stanbud.biz/
          https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

          Comment

          • Pivotal
            Senior
            • 05-2013
            • 671

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Herbaciany bursztyn, mógłby być trochę ciemniejszy. Piwo przejrzyste z widocznymi drobinkami. [4]
            Piana: Nieco poniżej średniej, przeważały drobne ziarenka, średniotrwała, ładnie osiadła na szkle, do końca obrączka z mgiełką w środku. [3]
            Zapach: Początkowo słaby, po ogrzaniu wzmocnił się. Karmelowy, słodowy z minimalną owocową nutką. [2.5]
            Smak: Słodkawe, trochę płytkie w smaku. Karmelowe z niewielką palonością. Goryczki nie wyczułem, posmaków alkoholowych, też nie. [3.5]
            Wysycenie: Na odpowiednim poziomie, było do końca. [4]
            Opakowanie: Zwrotne ŻGB. Etykiety... mogą być (2014/15), napisali jakich słodów użyli, ale ekstraktu, już nie podali. [3.5]
            Uwagi: Warka do 29.02.2016, wypite 15.12'15. Dawno nie piłem, to Bogactwa smaku, to ja w tym piwie jakoś się nie doszukałem, wad, też jakichś nie było. Spokojnie można wypić. **120**

            PS Właśnie Warki odzyskały Pułaskiego na etykietach, ale smak raczej pozostanie ten sam, niestety.

            Moja ocena: [3.15]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎