Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Sobieski Impress Ginger

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Brok, Sobieski Impress Ginger

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    To te "cuda" z Broka to jest piwo ,czy drinki... Jak dla mnie to zwykłe drinki...


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Z tego co pamiętam, to chyba napisano, że napój piwny otrzymywany ze słodu z dodatkiem aromatu wódki Sobieski.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ocena neutralna, sam nie mam pojęcia jak ją ocenić, kolor niecozmetniałego sprite'a [3]
        Piana: z poczatku przy nalewaniu pojawia się,w mgnieniu oka opada,, biała [1.5]
        Zapach: zapach oranżadkio smaku bardziej cytrynowym niz imbirowym [2.5]
        Smak: dostał 4 bo jako zamiennik napoju na szybkie ugaszenie pragnienia jest całkiem całkiem w smaku, lekko kwaskowaty, słodycz prawie niewyczuwalna, lekko gorzkawy [4]
        Wysycenie: nagazowanie może ciut za duże,tylko tyle [4.5]
        Opakowanie: pakowanie jest ładne,podoba mi się, biała butelka,napisy bezpośrednio na szkle, firmowy kapsel [4.5]
        Uwagi: kolejny Impress z Broka, tym razem bardziej smaczny nić poprzedni jaki piłem, jest dobry na ugaszenie praginia, mozna powiedzieć,że orzeźwiający

        Moja ocena: [3.225]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • kamilfff
          Junior
          • 03-2006
          • 2

          #5
          Sobieski Imperss

          Rzeczywiście jest to napój piwny - czyli produkowany na bazie piwa z dodatkiem aromatów i syropu cukrowego. Trudno oceniać w takim produkcie pianę, jak w piwie, gdyż przy dodatku kwasu piana zawsze szybko będzie opadać.
          Jest dość słodki, ale jak ktoś woli słodsze to warto spróbować dwóch pozostałych produktów z tej serii - Impress Cranberry i Green Apple.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎