Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Kmicic Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Staropolski, Kmicic Mocny

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Budvar
    Senior
    • 09-2005
    • 265

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: słomkowo-złoty, czyli przyzwoity standard, klarowne [3.5]
    Piana: w porządku, jest początkowa "czapa", jest kożuszek, który nie znika do końca ... [4]
    Zapach: początkowo „jak z warzelni”(czyli coś, co mi osobiście kojarzy się z zapachem przetwarzanych ziemniaków), później czuć słód i tylko słód [2.5]
    Smak: dla mnie nieakceptowalny – czuć tylko alkohol i mdlący słód, piwo nadaje się jedynie do czyszczenia zlewu (w którym nota bene pięknie się pieni ;-)) [2.5]
    Wysycenie: niech będzie [3.5]
    Opakowanie: równie beznadziejne, jak Mocny Bohun - w roli głównej rysunkowy koszmarek, całość niedbała [1.5]
    Uwagi: zawartość alkoholu 7%

    Moja ocena: [2.7]

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasno złoty. Zbyt jasny [3.5]
      Piana: Piana średnia i szybko opadająca do pełnego nalotu. Plus za oblepianie szkła [3.5]
      Zapach: Zapach niezbyt świeżego słodu lub coś w tym rodzaju. W tle nuty alkoholowe, ale na szczęście niezbyt nachalne. [2]
      Smak: Słodkawy, trochę cierpki. Pozostaje słodowy posmak i lekkie drapanie w gardle. Ogólnie dziwny. [2.5]
      Wysycenie: Niezłe, ale mogłoby być lepsze. Bąble wolno pną się w górę w niewielkiej ilości [3.5]
      Opakowanie: Etykieta dość kiczowata, naklejona na butelkę Euro. Krzywa krawatka
      Na etykiecie tekst: "Oryginalna receptura browaru Kmicic w Częstochowie" [3]
      Uwagi: Marne piwo

      Moja ocena: [2.55]
      MM961
      4:-)

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎