Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

sadzonki/sztobry chmielu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • romans
    Junior
    • 11-2005
    • 1

    sadzonki/sztobry chmielu

    Mam miejsce gdzie mógłbym posadzić sobie chmiel. Kupiłem sadzonkę chmielu zwyczajnego, ale chciałbym posadzić odmiany stosowane w produkcji piwa. Czy ktoś mógłby mi w tym pomóc, załatwić i przesłać sadzonki lub podać jakiś adres gdzie można to załatwić. Z gory dziękuję
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Zaczekaj do marca-kwietnia i kup sadzonki (a raczej fachowo: sztobry) za pośrednictwem www.browamator.pl
    Teraz za wcześnie na sadzenie
    Zapraszam też tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=1473

    Comment

    • mimazy
      Senior
      • 04-2010
      • 118

      #3
      w ramach obrony polskich odmian... warto mieć własną plantację
      http://www.browamator.pl/szczegoly.p...2010_-_zapisy_!

      Comment

      • Zdrój
        Senior
        • 05-2001
        • 284

        #4
        ?

        Z ciekawości, gdzie wylądował post na temat możliwości zakładania własnej przydomowej plantacji, który chyba widziałem w tym wątku, wie ktoś ?
        Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój Wyświetlenie odpowiedzi
          Z ciekawości, gdzie wylądował post na temat możliwości zakładania własnej przydomowej plantacji, który chyba widziałem w tym wątku, wie ktoś ?
          Chodzi Ci o Chmielnik ??
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Zdrój
            Senior
            • 05-2001
            • 284

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
            Chodzi Ci o Chmielnik ??
            Nie, to była krótka informacja od użytkownika którego nicku nie pamiętam o trwających zapisach na sztobry w jednym z serwisów dla piwowarów
            Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              No to nie wiem. Ja czytałem tylko TEN POST w chmielniku właśnie...
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zdrój Wyświetlenie odpowiedzi
                Z ciekawości, gdzie wylądował post na temat możliwości zakładania własnej przydomowej plantacji, który chyba widziałem w tym wątku, wie ktoś ?
                post nie na temat, o sztobrach wątek jest. tę gałązkę dyskusji także wydzielę.
                Last edited by ART; 16-04-2010, 08:43.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • mimazy
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 118

                  #9
                  Napisałem wczoraj po Marusi posta o samodzielnej uprawie chmielu- nie wiem czy został z jakiegoś powodu usunięty, czy nie wysłał się??

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mimazy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Napisałem wczoraj po Marusi posta o samodzielnej uprawie chmielu- nie wiem czy został z jakiegoś powodu usunięty, czy nie wysłał się??
                    Matko! Jest tu: http://www.browar.biz/forum/showthre...142#post892142

                    Art nie przenoś tego posta, bo to się nie skończy...

                    AHA: W tym zdaniu:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    Niestety wytworzyliśmy swojego podgatunku.
                    Chodziło mi o to że NIE ma czegoś takiego jak "polski pils" oczywiście.
                    Last edited by Seta; 16-04-2010, 09:38.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • Zdrój
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 284

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mimazy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Napisałem wczoraj po Marusi posta o samodzielnej uprawie chmielu- nie wiem czy został z jakiegoś powodu usunięty, czy nie wysłał się??
                      O właśnie O Tobie myślałem, mimazy. Sprawa się wyjaśniła
                      Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gladiator Wyświetlenie odpowiedzi
                        spoko. poszukaj gdzie sie hodoje hodzi mi o plantacje, i pod oslona nocy... jeden korzonek ci wystarczy. w 80-tych latach kiedy bylem maly z ojcem przeprowadzilismy taka operacje, jak fajnie rosl w ogrudku. tylko ze wtwdy moj ojciec nie robil piwa.
                        ej, ej, naucz się najpierw pisać bez błędów a później namawiaj do kradzieży.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #13
                          Sztobry można kupić, nie trzeba kraść.

                          Myślę, że jak się poprosi to rolnik sam wykopie sadzonkę.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • cipro
                            Junior
                            • 08-2009
                            • 19

                            #14
                            Hallertau Spalt Select oraz Tattanger poszukuje sztobrw

                            poszukuje sztobrow Hallertau Spalt Select oraz Tattanger chętnie kupie kilka do domowego chmielnika czy ktoś posiada , informacje gdzie można zakupić proszę o info na cipro@poczta.onet.pl

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #15
                              A po co Ci teraz te sztobry? Chmiel sadzi się wiosną...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎