Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Free

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    Lech, Free

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #2
    Ja juz swoja opinie na temat tego PIWA wyrazilem ale chyba w nieodpowiednim miejscu
    Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe

    Moze trzeba te dwa tematy polaczyc?
    A tak nawiasem Dobre Bezalkocholowe piwo
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • Dreamer
      Senior
      • 05-2003
      • 1576

      #3
      Jeszcze nie testowałem, ale ufając Andiemu

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
      A tak nawiasem Dobre Bezalkocholowe piwo
      może Lech wreszcie się odnalazł w tym, w czym na prawdę jest dobry ?
      Blog: Piwna Brytania

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny, prawie słomkowwy. Klarownośc idealna. [5]
        Piana: Jedna z najgorszych, jakie widziałem, przez kilkanaście sekund całkiem ładna, średnioziarnista, a po chwili wygląda na jak z ludwika, po kolejnej znika załkowicie. [1.5]
        Zapach: Bardzo przyjemny, piwo pachnie, jak miodowe z Ciechanowa. [4.5]
        Smak: Smakuje jak podpiwek z odrobiną miodu. Piwo bardzo mało treściwe z wyrażnym akcentem chmielowym. [4]
        Wysycenie: Spore, idealne do takiego piwa. [5]
        Opakowanie: Ladna etykieta, ale na kontrze jakieś głupoty, zamiast ekstraktu i składu. [2]
        Uwagi: Moim zdaniem cena 2,15 jest za wysoka, jak na 0,33 takiego piwa.

        Moja ocena: [3.925]

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: jasnozłocisty, klarowne [5]
          Piana: niała,drobna, zwarta,utrzymuje sięprzez długo czas 1 centymetrowa warstwa, osadza się na szkle w minimalnej krzaczastej ilości [4]
          Zapach: trochę "jedzie" skunem (wiadomo, zielone szkło), wczuwając się mozna doszukać się zapachu słodowego [3.5]
          Smak: mocno szczypiące w język i podniebienie, jak dla mnie za ostre w smaku, do tego dochodzi jeszcze gorzkawo-kwaskowaty posmak [2]
          Wysycenie: zdecydowanie za duże [2]
          Opakowanie: minus za zieloną butelkę, etykieta trochę za uboga, wygląda na taką "odwaloną" - byle szybko,kapsel twist off [4]
          Uwagi: Z nadzieja przywitałem drugie bez/niskoalkoholowe piwo, myślałem, że będzie konkurencją dla Żywca ale niestety omyliłem się, pijęje z niezbyt dużą chęcia, najlepiej by było wypić je na jeden raz, powolne raczenie się w przypadku tego piwa jest błędem. Zakupione w Warszawie w monopolowym w przejściu podziemnym pod Mariottem

          Moja ocena: [2.975]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: bardzo ładny pilsowy,słomkowy [4.5]
            Piana: duża delikatna ,dywanik utrzymuje sie do końca spożycia [4.5]
            Zapach: bez zapachowe ?? [1]
            Smak: trochę rozwodnione ;-) goryczkowe , jak na bezalkoholowe super [4]
            Wysycenie: idealne ,super drobne bąbelki uoszą się przez cały czas podczas picia [5]
            Opakowanie: świetny kapsel, ładna etykieta tylko ne lubię zielonych butelek [4.5]
            Uwagi: bardzo udane"piwo" świetne dla kierowcy który nie może łyknąc normalnego z wiadomych powodów

            Moja ocena: [3.1]
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Marcin_wc
              Senior
              • 09-2005
              • 2115

              #7
              Sprawdzasz, czy z każdej butelki smakuje tak samo(podobmo można ich 9 wypić i jechać), czy po prostu nie możesz sie na jedną ocene zdecydować?
              Last edited by Marcin_wc; 12-04-2006, 15:29.

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                #8
                już po trzecim wysiadłem ( wprowadzałem poprawki a to zapisywało sie na nowo )
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  Nie będę się wdawał w dokładną ocenę. Napiszę tylko, że jeśłi będę zmuszony nie pić normalnego piwa, to po Lecha Free sięgnę chętniej niż po niskoalkoholowego Żywca. Jest najzwyczajniej lepszy ten Leszek.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    #10
                    Stoi u mnie od tygodnia i jakoś boję się sięgnąć.

                    Comment

                    • kentaki
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 452

                      #11
                      Lekkie w smaku, super piana i gaz, kolor słomka, bez zapachu, ale i tak lepsze od Lecha Premium.

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Słomkowy słoneczny - wybitnie pasujący do piwa bezalkoholowego. Czegoś dokładnie takiego spodziewałem się przed otwarciem butelki [4]
                        Piana: Jak na piwo bezalkoholowe i przedewszystkim na piwo z Lecha bardzo ładna. Gęsta, "drobnoziarnista", biała i stosunkowo trwała [4]
                        Zapach: Przeciętny - nie powalający ani nie odstraszający, najsłabszy element tego piwa [3]
                        Smak: Biorąc pod uwagę, że jest to piwo bezalkoholowe - super, to piwo nie ma dostarczac niezapomnianych wrażeń ma byc namiastka i w tym się sprawdza [4]
                        Wysycenie: Odpowiednie - delikatnie perlące się w ustach, optymalnie w stosunku do oczekiwań [4]
                        Opakowanie: Biała klasyczna etykieta, która od razu kojarzy się od razu z piwem bezalkoholowym, nieźle prezentuje się na zielonej butelce [4]
                        Uwagi: Najleopsze piwo bezalkoholowe jakie do tej pory próbowałem, brak tego paskudnego posmaku, ż którym do tej pory kojarzyły mi się piwa bezalkoholowe. Jasne, że nie jest to mistrzostwo świata, ale dobra alternatywa na wieczory towarzyskie, z których musze wrócic autem. Powiem więcej Lech Free bardziej przypmina piwo niz Lech Premium

                        Moja ocena: [3.65]
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • kloss
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 2526

                          #13
                          W końcu wypiłem i jakoś nie podzielam entuzjazmu.Dla mnie tak samo sztuczne i bezsmakowe jak każde inne bezalkoholowe a w drobne niuanse przy ogólnej nędzy smakowej nie ma co się zagłębiać.

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            #14
                            Dla mnie jest to całkiem dobre piwo bezalkoholowe. Smak trochę inny niż niskoalkoholowy Żywiec, gdzie jednak tego alkoholu jest ponad 1%. Swoje robi też zielona butelka (specyficzny posmak). Jak to napisał Biermann, dobrze sprawdza się jako namiastka piwa.
                            Kupione w Płocku na stacji Statoil.
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              a ktoś pamięta i może porównać (subiektywnie) do poprzedniego bezalkoholowego Lecha? pamiętam jakieś 3-4 lata temu był.
                              Last edited by e-prezes; 30-05-2006, 11:47.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎