Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Full

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Amber, Full

    Prod. oczywiście Browar Amber, Bielkówko, poczta Kolbudy. Alkoholu ma 6,2%, ekstraktu 12,5. Puszka 0,5 l, nabyta drogą kupna w Ciechanowcu.

    Kolor złocisty, piana ładna, ale mało trwała, gaz w normie, choć niezbyt imponujący. Zapach delikatny, trudny dla mnie do zdefiniowania. W smaku dominowała goryczka z lekkim chmielowym, ostrym posmakiem. Nie powaliło mnie, ale i nie było złe. Jednak raczej do niego nie będę tęsknił. Słabe 4.
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    #2
    Moje było w butelce 0.5 litra, a zakupiłem je kilka dni temu w Ostródzie (w Warszawie nigdzie go nie widziałem).

    Jak dla mnie, jest to bardzo dobre piwko. Szczególnie dobrze smakowało w czasie ostatnich upałów.

    Polecam.

    A tak w ogóle, to można pochwalić browar AMBER za ich produkty!

    Comment

    • And69
      Senior
      • 06-2002
      • 1487

      #3
      Zakupione w Chojnicach , butelka 0,5 cena 1,9
      Obfita piana , gazu mało , barwa zółta słomkowa , przyjemny lekki zapach chmielowy . Parametry jak wyżej . Smak przyjemny , orzeźwiający o lekkiej goryczce . Warte grzechu i 4 +

      Comment

      • Simon
        † 1964-2008 Piwosz w Raju
        • 02-2001
        • 993

        #4
        Jest jeszcze Amber Full w kegu. Od butelkowego różni go to, że nie jest pasteryzowany.
        Powstrzymam się od oceny, bo mogę być posądzony o nieobiektywizm. Namawiam do spróbowania !
        Simon

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Dobra Simon. Tylko jeszcze zdradź nam gdzie można takiego Ambera spożyć i już lecimy próbowac!
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            #6
            Opisywane juz .

            Moja ocena: [3.6]

            Comment

            • sebol
              Member
              • 02-2002
              • 66

              #7
              Największa niespodzianka sezonu 2002,piwo orginalne w smaku orzeźwiajace, nadające się na dłuższe spożywanie.Brakuje dobrej promocji, należy poprawić etykietę (badziewna...).Polecam w letnie miesiące.

              Moja ocena: [4.15]
              sebastian30000

              Comment

              • magmario
                Junior
                • 01-2003
                • 9

                #8
                w smaczku spoko nawet pianie nie przygladalem sie
                ale nie polecam upajania sie tym trunkiem nastepnego dnia czulem sie fatalnie ( a ja żaaaadko kiedy sie tak czuje , a nigdy po piwie !! )
                suabiutkie jak dla mnie

                Comment

                • lzkamil
                  kierowca bombowca
                  • 01-2003
                  • 3611

                  #9
                  Simon napisał(a)
                  Jest jeszcze Amber Full w kegu. Od butelkowego różni go to, że nie jest pasteryzowany.
                  Obudzily sie wspomnienia sprzed paru lat, okolice Wladyslawowa, pierwsze wakacje z moja Sloneczka i zimny Amber Full i Amber Mocny z beczki. Szczegolowych opisow nie podam bo to bylo dawno ale pamietam ze Full mial znakomita swieza goryczke a Mocny mial posmak slodowy akurat taki jak trzeba. Chyba dlatego byly takie wysmienite bo niepasteryzowane!
                  Lepszy jabol pod okapem
                  niż GŻ, CP i KP !


                  Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                  Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                  Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                  Comment

                  • Piwofil
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 907

                    #10
                    Ja piłem z beczki w te wakacje w samym Władysławowie, także z moim Słoneczkiem
                    Tak więc zarówno mi, jak i mojej dziewczynie bardzo smakowało, było świeże, z intensywną, ale nie nachalną goryczką, śnieżnobiałą pianą, trochę za szybko opadającą i dużą ilością bąbelków, o barwie złotego, morskiego piasku
                    A do tego było tanie (3zł), zimne i przy 25 stopniach swietnie gasiło pragnienie.
                    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      #11
                      Z beczki w Jastarni w gronie znajomych i Forumowiczów

                      Kolor ładny, złocisty, gazu niemalże w sam raz, nie ucieka zbyt szybko, piana niezbyt obfita jednakże jej niewielka warstwa utrzymuje się do konca i pozostawia ślady, zapach piękny słodowo-goryczkowy, smak pełny,prawie rewelacyjny (świerze jest nie do pobicia) do tego piwo jest dość tanie i ma silną pozycję na Pomorzu a w kurortach jest dość popularne nie tylko wśród miejscowych.

                      Moja ocena: [4.55]
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • breslauer
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2690

                        #12
                        Po nalaniu piwo od razu wytworzyło puszystą, miłą dla oka pianę, która pozostałą na ściankach szklanki. Kolor miało to piwko jasno-żółty, gazu raczej mało. Zapach przyjemny, taki kwaskowato-słodowy, raczej mile łechce nozdrza. Moim zdaniem największą wadą tego piwa jest smak - po wypiciu go czułem wprawdzie na podniebieniu goryczkę, ale w trakcie picia nie mogłem wyczuć w smaku dosłownie nic. Żadnej nuty, czy to kwaskowej, czy słodowej, czy korzennej, po prostu nic. A piłem Full'a kilka razy, w odstępie kilkudniowym i w każdym przypadku w odniesieniu do smaku miałem takie same uczucia. W sumie piwo jakieś takie bez charakteru, dość przeciętne.

                        Moja ocena: [3.2]

                        Comment

                        • GuruJosh
                          Member
                          • 04-2003
                          • 44

                          #13
                          Piwo dobre o dobrej klarowności i pianie która sie utrzymuje dość długo. Degustowane chwilę po lub jeszcze w trakcie zlotu w Wieżycy.
                          Guru Josh z SBP

                          Comment

                          • kornick1
                            Junior
                            • 01-2006
                            • 3

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Jasny, przyjemny i klarowny [4.5]
                            Piana: Drobna ale niezbyt trwała [3.5]
                            Zapach: Tak jak powinno pachniec [4.5]
                            Smak: To najsilniejsza strona... [4.5]
                            Wysycenie: W sam raz. [2.5]
                            Opakowanie: To strona najsłabsza ale mniejsza o to. [2.5]
                            Uwagi: Bardzo dobre piwo na codzien. Uzywam juz od dobrych dwoch lat z pozytywnym skutkiem. Chociaz od producenta do Gdanska jest zaledwie parenascie km to w samym miescie kupic to piwo nie jest latwo. Znalazlem jednak taka mala hurtownie gdzie zawsze to maja i co odpowiedni czas biore od nich skrzyneczke. A Bielkówko robi naprawde bardzo dobre piwko. POLECAM!!!

                            Moja ocena: [4.2]
                            ---------------
                            Ocena usunieta z rankingu.
                            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                            Art, Admin

                            ---------------

                            Comment

                            • piotrrat
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 730

                              #15
                              Proponuje Ci spróbować tego piwka z beczki ,teraz nazywa się "Złoty Lew" no i jest niepasteryzowane.
                              A może tak w profilu coś o sobie ?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎