Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne wycieczki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tad2x
    Member
    • 06-2005
    • 72

    Piwne wycieczki

    Wczoraj odwiedzilem Opole, to efekty: http://1981.neostrada.pl/img/piwa_opole.JPG a dziś Jesenik w Czechach: http://1981.neostrada.pl/img/czeskie_piwa_resize.JPG.
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Co to za piwo - pierwsze z lewej z czeskich

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      #3
      A ja wczoraj w sklepie osiedlowym na Bródnie kupiłem dwa Ciechany, niestety wyjątkowo nie zrobiłem zdjęcia i nie mogę zamieścić .
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • tad2x
        Member
        • 06-2005
        • 72

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        Co to za piwo - pierwsze z lewej z czeskich
        Zakupione w czeskim Lidlu, kosztowalo 2,90 Kc czyli ok. 40 gr. Wyprodukowane przez Metsky pivovar Platan w Protivinie. Zawartość alkoholu to 3,7 % obj. Ekstraktu nie podano na etykiecie. A samo piwo nazywa sie "Pivo Svetle Vycepni"

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23792

          #5
          Proszę poszczególne piwa opisywać w dziale Piwo-Konkretnie a miejsca gdzie ciekawsze z nich można kupić - w dziale Piwo-Gdzie. Proszę też o informację o celu stworzenia niniejszego tematu, bo swym spaczonym okiem admina nie mogę się go dopatrzeć
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • tad2x
            Member
            • 06-2005
            • 72

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            Proszę poszczególne piwa opisywać w dziale Piwo-Konkretnie
            Jak wypiję to je tam dopiszę. Ale poki przez caly dlugi weekend nabylem ok. 30 piw roznych marek wiec niepredko dojde akurat do tego.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Art
            a miejsca gdzie ciekawsze z nich można kupić - w dziale Piwo-Gdzie
            Przeciez juz zostalo to opisane przez moja skromna osobe w odpowiednim dziale

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Art
            Proszę też o informację o celu stworzenia niniejszego tematu, bo swym spaczonym okiem admina nie mogę się go dopatrzeć
            No ale jakze to? Zamieszczam efekt moich "piwnych wycieczek". Wlasnie konczy sie dlugi weekend i wielu ludzi gdzies tam pojechalo sobie, akurat ja odwiedzalem takie rejony, gdzie moglem kupic piwa niedostepne u mnie. Milo byloby, gdyby inni forumowicze takze dopisali sie w tym watku o swoich "zdobyczach".
            Wczoraj przejezdzalem przez Namyslow i nie omieszkalem nabyc Namyslowa Premium i Zamkowego Mocnego (jasnego nie bylo w tym wiejskim sklepie pod Namyslowem).

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎