Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Next Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Jabłonowo, Next Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złoty, zdecydowanieza jasny [3.5]
    Piana: niezbyt obfita, drobnoperzykowa, śnieżnobiała, opada za szybko- pozostają zaledwie pierścienie, choć jest na tyle gęsta, że maluję się krzaczki na ściankach szklanki [3.5]
    Zapach: zdecydowanie słodowqy z odrobiną alkoholowych nutek [3.5]
    Smak: słodowy, w smaku alkohol jest zdecydowanie bardzej wyczuwalny, dopiero na koniec w utach pojawia sie delikatna chmielowa goryczka, choć smak alkoholu ją tłamsi [3]
    Wysycenie: zadawalające, choć mogłoby być mocniejsze [4]
    Opakowanie: niezbyt atrakcyjne, utrzymane w stylistyce linii NEXT, brak danych o ekstrakcie, firmowy kapsel BS [4]
    Uwagi: piwo wypijalne choć nie należy do najlepszych, zdecydowanie za bardzo wysuwa się na pierwszy plan alkoholowość

    Moja ocena: [3.35]
    Poszukuję

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne, złote. [4]
      Piana: Ładna gęsta, biała. Mogła by być trochę trwalsza. [3.5]
      Zapach: Przyjemny zapach słodu - jeszcze tak ładnie pachnącego piwa z Jabłonowa nie miałem. [4]
      Smak: Zdecydowanie słodowe. W tle chmiel i lekko wyczuwalny alkohol. [3.5]
      Wysycenie: Prawidłowe [4.5]
      Opakowanie: Szata graficzna nie najciekawsza. Ale może być.
      Kapsel typowy - Jabłonowski. [3.5]
      Uwagi: Bardzo fajne. Najnormalniej nie spodziewałem się takiego po Jabłonowie. Jeśli to nie pozytywny wypadek przy pracy, a ogólna tendencja to chętnie będę sięgał po Jabłonowskie piwa.

      Moja ocena: [3.75]
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Dziisaj miałem pierwszy kontak z tym piwem i chyab ostatni. Dla mnie jakosc tego piwa jest nieakceptowalna, zapach i smak pomyj. Chociaz pijałem gorsze, to sobie Nexta daruje. W tej cenie mam porządne Harde. Niestety w jedynym sklepie w moim mieście pozostał spory zapas Nexta i póki nie zejdzi eto nie zamówia kolejnej partii, w której być może byłoby i Miodowe, które pół roku tem nawet z chęcią sączyłem. Innych Gatunków z Jabłonowa nie uświadczysz. Dobre i to, że jest jakis mały browar dostępny, al eczemu akurat z Nextem? Następne proszę , ale inne

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • granat862
          Senior
          • 12-2004
          • 945

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, jasny [3.5]
          Piana: Gęsta drobnpęcherzykowa opada zdecydowanie za szybko, przynajmniej utrzymuje sie w postaci kożuszka [4]
          Zapach: Slodowy czuć troszke alkohol. [3.5]
          Smak: Pierwsze co się na suwa to wlasnie alkohol i słód, dopiero przy przełykaniu czuć goryczkę która za bardzo jak dla mnie drapie w gardlo [3]
          Wysycenie: Umiarkowane [3.5]
          Opakowanie: Banalna etykieta. Brak danych o ekstrakcie, krzywo przyklejona krawatke(przesunięta w lewo do kontry względem etykiety) kapsel typow jabłonowy BS [2.5]
          Uwagi: Szczerze to spodziewalem sie czegos gorszego po tak banalnej nazwie,choć "next" nie będzie. Przynajmniej nie prędko.

          Moja ocena: [3.3]
          Last edited by granat862; 18-04-2007, 16:40.
          Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

          Comment

          • Samoglow
            Senior
            • 07-2007
            • 606

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Całkiem ładny, adekwatny do tego typu piwa [4]
            Piana: Trzyma się dość krótko, z początku całkiem okazala [3]
            Zapach: Niezbyt przyjemny, jakiś taki sztuczny [2.5]
            Smak: Tragedia! To, które piłem było: z początku zaskoczenie! Całkiem przyzwoity - zupełnie jak nie Jabłonowo, ale... po 3 sekundach po przełknięciu... paląca, wściekła gorycz! Niemal jak kwas! Wytrzymałem 0,5 butelki i wylałem! [1.5]
            Wysycenie: W normie [3]
            Opakowanie: Jako takie, dość ciekawe, w końcu mnie jakoś skusił, mimo, że obiecałem sobie unikać Jabłonowa jak ognia. [3]
            Uwagi: Już po raz drugi obiecuje sobie, że koniec z Jabłonowem! Zadnych więcej eksperymentów z tym browarem!

            Moja ocena: [2.275]

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złotobursztynowy, jakby lekko przybrudzony. [3.5]
              Piana: Całkiem niezła, przewaga drobnych babli, były także duże... Znikając, pobrudziła szkło i zostawiła jakąś nieciekawą plamę na powierzchni. [3]
              Zapach: Słodowy, ale i alkoholowy, niestety... [2.5]
              Smak: Całkiem niepotrzebnie alkohol zagłusza resztę, przecież to "tylko" 7,2%... . [2.5]
              Wysycenie: Całkiem spore, w porządku. [4]
              Opakowanie: Nazwa czytelna, ale grafika jakoś mnie nie powala. [3.5]
              Uwagi: Kolejne podejście do lokalnego patriotyzmu, znów chyba chybione...

              Moja ocena: [2.725]

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemne złoto, bursztyn. Ładny. [4.5]
                Piana: Średnia i dość szybko opada. [3]
                Zapach: Silny, porządnie wali ścierą. W tle lekka słodowość i chmielowość, ale bardzo nieśmiało. [2]
                Smak: Pierwsze wrażenie to słodowa treściwość, potem lekka goryczka i wreszcie nieprzyjemny, gorzko-ścierowato-ziarnisty posmak. Gdyby nie on, nie byłoby tak źle, ale i tak da się wypić. [3]
                Wysycenie: Akurat. [5]
                Opakowanie: Wzornictwo Nextów jest okropne i tandetne. Nie dość że durna nazwa, to jeszcze kłuje w oczy napis Mocne i 7,2%. [2]
                Uwagi:

                Moja ocena: [2.775]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎