Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Contreras, Valeir Donker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pezet
    Improwizator
    • 03-2006
    • 481

    Contreras, Valeir Donker

    Kolejne piwko belgijskie z własnego importu. Jak widzę to piwo nr 200 w dziale Belgia
    Ważone w Brouwerij Contreras w Gavere. Więcej informacji o browarze i pochodzeniu nazwy piwa jest tutaj.
    Butelka 0,33l, alc. 6,5%. Piwo górnej fermentacji z powtórną fermentacją w butelce.
    Piana intensywna, długo się utrzymująca. Piana była drobna, koloru przybrudzonej brązem bieli (może ktoś mi podpowie jak nazywać taki kolor).
    Kolor piwa brązowy, złamany wiśniowym. Bardzo ładny. Niestety przy fotografowaniu w sztucznym, amatorskim świetle tego nie widać - pijam piwo zazwyczaj wieczorem .
    Zapach słodki, owocowy, czuć jakieś przyprawy.
    Smak po pierwszym łyku bardzo gorzki z delikatnym słodkim finiszem. Po drugim łyku poczułem więcej owoców i na odwrót gorzką końcówkę. Alkohol delikatnie obecny w smaku i lekko rozgrzewa gardło.
    Piwo dobre o pięknej barwie i z ciekawą kompozycją smakową.
    „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
    Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
    Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
  • pezet
    Improwizator
    • 03-2006
    • 481

    #2
    Tak wygląda trunek. Niestety moje studio nie pozwala na pokazanie pięknego koloru tego piwa.
    Attached Files
    „Amatorom konopi indyjskich należy się przypomnienie, że naczelną zasadą rządzącą chemią mózgu jest zasada równowagi.
    Nie można bezkarnie zmieniać składu tej biochemicznej zupy, a przynajmniej nie można tego robić na dłuższą metę...”
    Dr hab. med. Przemysław Bieńkowski

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎