Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kasztanowa 28, Wyszynk Amnezja [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Kasztanowa 28, Wyszynk Amnezja [zamknięte]

    Wybrałem się dziś na spacer z Agnieszką. Z pod ZOO poszliśmy na Kopiec Piłsudskiego a potem zeszliśmy przez Panieńskie Skały na Polanę Wesołą. Wracając do autobusu ujrzałem z daleka napis Piwo po 3 zł Moja reakcja była natychmiastowa

    W knajpce za murem z wapienia upstrzonej parasolami Żywca odnalazłem dwa lane Relakspole Jasne za 2,50 i Mocne za 3 zł Ciekawe, że nalewaki ozdobione są wyciętymi etykietami z Grodzkiego Jasnego i Grodzkiego Mocnego, z resztą na menu piwa też figurują jako Grodzkie. Dawniej lali tam Van Pura.

    W knajpie czysto. W środku mieści się maksymalnie 10 osób a pod parasolkami spokojnie z 35. Kibelek czyściutki i bezpłatny. Dania barowe. Z butelki można się napić większość koncerniaków i Fratra górniaka.

    Dojazd autobusem 192 pod samą knajpę (przystanek na przeciwko) i 152 ale od niego trzeba przejść 5 minut z przystanku Park Decjusza.
    Last edited by Shlangbaum; 21-05-2006, 18:58.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19163

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    ...Ciekawe, że nalewaki ozdobione są wyciętymi etykietami z Grodzkiego Jasnego i Grodzkiego Mocnego, z resztą na menu piwa też figurują jako Grodzkie. ...
    to dość powszechne u relakspola. notabene beczki też ozdabiają takimi etykietami, wszystkimi jakie mają na stanie.

    Comment

    • piokl13
      Senior
      • 06-2003
      • 946

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
      Dojazd autobusem 192 pod samą knajpę (przystanek na przeciwko) i 152 ale od niego trzeba przejść 5 minut z przystanku Park Decjusza.
      Szok. To kilka minut od hotelu, w którym zazwyczaj mieszkam. Teraz będą miał zajęcie!
      A dojazd bezpośredni tu chyba 134, a ze 152 i 192 to kawałek.

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13
        Szok. To kilka minut od hotelu, w którym zazwyczaj mieszkam. Teraz będą miał zajęcie!
        A dojazd bezpośredni tu chyba 134, a ze 152 i 192 to kawałek.
        Lokal jest dokładnie na przeciw przystanku 192.

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • piokl13
          Senior
          • 06-2003
          • 946

          #5
          Byłem tam wczoraj. Miejsce bardzo przyjemne. Nawet mini plac zabaw dla dzieci jest.
          Ale piwo coś nie bardzo. To niby grodzkie jasne w niczym nie przypomina relakspola pilsa, takiego jakiego znam z innych lokali. Smakuje jak jakiś koncerniak. Pytałem pani, czy to aby na pewno relakspol, to mnie zbyła.
          Chciałem potem spróbować również mocnego, ale podobno nie dało się nalać, coś niby się właśnie uszkodziło.

          Comment

          • goran
            Junior
            • 05-2008
            • 1

            #6
            fatalna obsluga

            hejah,

            bylem tam wczoraj i powiem tak... miejsce mile, knajpa droga a obsluga pozostawia wiele do zyczenia!!! Szczegolnie mam na mysli szanownego pana za barem ktory jest arogancki i niekompetentny.

            Jesli mialbym wybrac jeszcze raz, omijałbym to miejsce szerokim łukiem... Obsluga jednak jest dosc waznym elementem a gdy gosc stoi w drzwiach i cały czas cię irytuje to ja nie widze żadnego sensu z takiego spędzania czasu. Lepiej dojechać dalej a spędzić czas przyjemniej.

            Pozdrawiam,
            Gorek

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎